• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie Piece Żytnia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żytnia i Piece

Znaleźliśmy 1,407 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Śląskie

15885926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27743843 15885926 Kompleks działek Rudno (gmina Rudziniec) - oferta łączna Działki nr 5, 6, 7 - łączna pow. 1,3996 ha (Rld) Zestaw trzech sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 1,3996 ha . W planie miejscowym oznaczone symbolem Rld - grunty leśne. Do k...

Rudno (Śląskie, gm. Rudziniec)

55 984 PLN

-
-
13996 m2
-
15866922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331411 15866922 MIKOŁÓW 3377 m² TERENU INWESTYCYJNEGO BUDYNEK USŁUGOWY PLAC DLA FIRM Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość inwestycyjna w Mikołowie Bujakowie, przygotowana pod działalność gospodarczą. Teren o powierzchni 3377 m² wra...

Mikołów (Bujaków) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 150 000 PLN

-
-
3377 m2
-
15891266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27893698 15891266 WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący 509 737 203Na sprzedaż działka 14686 i 14687 o łącznej powierzchni 6588 m2.Poniżej dostępne działki na sprzedaż:14686 3318 m2 25 złm2 82 950 zł14687 3270 m2 25 złm2 81 750 złDziałki rolne znajdują się w Leśnej przy...

Leśna (Śląskie, gm. Lipowa)

164 700 PLN

-
-
6588 m2
-
15835791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26703027 15835791 Na sprzedaż działki leśne o łacznej powierzchni 8 866m², położone w spokojnej okolicy Mstowa. Ta wyjątkowa oferta to doskonała okazja dla osób szukających miejsca do budowy domu w otoczeniu natury, nie rezygnując jednocześnie z wygody dojazdu do cent...

Krasice (Śląskie, gm. Mstów)

40 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
8866 m2
-
15623458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22672500 15623458 Sprzedam działkę budowlaną położoną w Zawierciu Blanowicach przy ulicy Wyspiańskiego. Działka o powierzchni 7546m2 oznaczona numerem 12551.  Działka o uregulowanym stanie prawnym. Posiada wjazd z drogi asfaltowej. Działka lekko nachylona w kierunku p...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

739 508 PLN (98 zł/m2)

-
-
7546 m2
-
15233943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13448792 15233943 Jeśli szukasz miejsca na rozpoczęcie budowy swojej firmy produkcyjnej doskonale trafiłeś. Oferta dotyczy sprzedaży działek, które w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego mają tryb produkcyjno-usługowy.Łączna powierzchnia działek wynosi 2...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

3 500 300 PLN (145 zł/m2)

-
-
24140 m2
-
15889527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27852074 15889527 Działka budowlana z pozwoleniem na budowę i projektem domu – Dobieszowice, gm. Bobrowniki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 647 m² położona w Dobieszowicach (gmina Bobrowniki).Nieruchomość posiada pozwolenie na budowę oraz gotowy projekt do...

Dobieszowice (Śląskie, gm. Bobrowniki)

235 000 PLN

-
-
647 m2
-
15889532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27852069 15889532 Atrakcyjna działka budowlana 902 m² – Góra Siewierska Nowe osiedle Media Gotowa pod budowęNa sprzedaż działka budowlana – Góra Siewierska, gm. Psary  Nowe osiedle Uzbrojona Doskonała lokalizacja 902 m²Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu?...

Góra Siewierska (Śląskie, gm. Psary)

325 000 PLN

-
-
902 m2
-
15889504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27851962 15889504 Działka rolna Poręba-NiwkiPolecam Państwu działkę rolną w miejscowości Poręba w dzielnicy Niwki, gmina Poręba, powiat zawierciański.Działka nr 1131 o powierzchni 4806m2 i wymiarach: szerokość 10m x długość 480m.Rodzaj użytku:- łąki: klasa IV o pow. 1...

Poręba (Niwki) (Śląskie, gm. Poręba)

35 000 PLN

-
-
4806 m2
-
15888922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27832156 15888922 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej spokojnych i malowniczych części Mierzęcic w otoczeniu nowo powstałej zabudowy jednorodzinnej, zieleni oraz terenów rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób szukających mie...

Mierzęcice (Śląskie, gm. Mierzęcice)

166 000 PLN (239 zł/m2)

-
-
695 m2
-
15402924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17758224 15402924 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Oferujemy do sprzedaży inwestycyjną nieruchomość gruntową, niezabudowaną położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Łużyckiej. Nieruchomość składa działki o numerze 2335107 i powierzchni ok. 2,5 HA. Zgodnie z miejskim plan...

Wodzisław Śląski (Grodzisko) (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

6 109 750 PLN (250 zł/m2)

-
-
24439 m2
-
11532041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 81013 11532041 Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową (niezabudowaną ) z istniejącą infrastrukturą, położoną w Jastrzębiu Zdroju o łącznej powierzchni 9,9822 ha (w użytkowaniu wieczystym). Nieruchomość ma kształt nieregularny, jest położona przy głównej drodz...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

14 973 300 PLN (150 zł/m2)

-
-
99822 m2
-