• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 167

15762022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397452 15762022 Nieruchomość położona w Gliwicach przy ul. Błonie o powierzchni 2420 m², w skład której wchodzi działka gruntowa niezabudowana nr 3093 zapisana w księdze wieczystej GL1G000425390. Działka porośnięta trawą, krzewami i drze...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

250 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
2420 m2
-
15760739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25365511 15760739 Nieruchomości tworzą kompleks 100 graniczących ze sobą działek o łącznej powierzchni 272.496 m2. Działki w większości leżą na terenie płaskim, w części są ogrodzone. Tereny działek o numerach: 4275152, 4271146, 426792, 4275152, 201478, 3470...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

28 600 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
272496 m2
-
15759971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25347212 15759971 NIeruchomość ma kształt nieregularny zbliżony do prostokąta. zabudowana budynkiem przemysłowym b. rozdzielni elektroenergetycznej. Nieruchomość nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Nieruchomość zlokalizowana jest w Wodzis...

Wodzisław Śląski (Wilchwy) (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

450 000 PLN (985 zł/m2)

-
-
457 m2
-
15758200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25314821 15758200 Nieruchomość obejmująca działki gruntu numer 287, 2882, 2883, 2884, 2885, 2886, 289, 290, 291, 292, 2932, 109628 o łącznej powierzchni działek gruntu 67.474 m2 położona jest w Wojkowicach w rejonie ul. Sucharskiego, we wschodniej, peryferyj...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

7 085 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
67474 m2
-
15745092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048992 15745092 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich o powierzchni 1017 m² w skład której wchodzi działka nr 35810 zapisanej w księdze wieczystej KA1Y000157118. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularne...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

124 000 PLN (122 zł/m2)

-
-
1017 m2
-
15745091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048991 15745091 Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Energetyki o powierzchni 2355 m² w skład której wchodzi działka nr 130324 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000145573. Nieruchomość o kształcie nieregularnego wielokąta. Ter...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

503 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
2355 m2
-
15744867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047190 15744867 Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1226 m² w skład której wchodzi działka 124024 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000144211. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularne...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

147 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
1226 m2
-
15744862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047185 15744862 Nieruchomości położone są w północnej części miasta Bytom, w dzielnicy Stroszek, mają kształt nieregularnego wieloboku o wymiarach ograniczających racjonalne zagospodarowanie. Działki nie posiadają ogrodzenia, stanowią fragment zieleńca osi...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

47 350 PLN (65 zł/m2)

-
-
729 m2
-
15863923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27258404 15863923 Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Młyńskiej o nr działki 4051211, zapisanej w księdze wieczystej nr GL1Y001232363. Działka w kształcie nieregularnego wieloboku. Teren nieruchomości jest niezabudowan...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

280 000 PLN (7 zł/m2)

-
-
39410 m2
-
15863607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27253214 15863607 Sprzedaż działki gruntu nr 6 położonej w Katowicach, obręb Ligota w rejonie ul. Upadowej o powierzchni 19058 m², zapisanej w księdze wieczystej KA1K000429997. Przedmiotowa działka ma regularny kształt zbliżony do trapezu ...

Katowice (Załęże) (Śląskie, gm. Katowice)

2 287 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
19058 m2
-
15863443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248690 15863443 Nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Boya Żeleńskiego Katowice Kostuchna o łącznej powierzchni 343161 m² w skład których wchodzą działki gruntu nr 117147, 25713, 117047, 25613, 20713, 57997 zapisane w księgach wieczystych KA1K000385...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

5 900 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
343161 m2
-
15727497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24719432 15727497 Działka nr 83779 o powierzchni 14322 m2 zapisana w księdze wieczystej nr GL1Z000195626. Teren nieruchomości o nieregularnym kształcie, w dużej części porośnięty krzewami i drzewami o dużych nierównościach, nieogrodzony. D...

Zabrze (Os. młodego górnika) (Śląskie, gm. Zabrze)

980 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
14322 m2
-