• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 169

15744864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047187 15744864 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Falistej o powierzchni 1282 m² w skład której wchodzi działka 44959 zapisana w księdze wieczystej nr KA1Y000396104. Nieruchomość gruntowa niezabudowana. Kształt działki regularny z...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

125 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
1282 m2
-
15743521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25014098 15743521 Nieruchomości obejmują 67 działki gruntu nr 714217, 715217, 772217, 2775202, 2789178, 3305178, 3306178, 2791178, 70, 79, 174, 175, 308109, 43869, 44569, 44969, 47933, 48130, 71861, 71960, 104878, 114741, 114840, 117871, 117968, 118068, 1...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

43 321 960 PLN (106 zł/m2)

-
-
409074 m2
-
15894279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27938210 15894279 Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczyny rejon ul. 3-go Maja, obejmująca działkę gruntu nr 2755202 o powierzchni 933 m2, zapisana w księdze wieczystej nrzGL1Y001262515, zabudowana budynkiem pompowni. Działka częściowo...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

45 000 PLN (48 zł/m2)

-
-
933 m2
-
15863485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250380 15863485 Na nieruchomość składa się 10 pojedynczych działek położonych w Sosnowcu przy ul. Lenartowicza. Nieruchomości mają kształt nieregularny i stanowią teren zagospodarowany jako zieleń urządzona towarzysząca zabudowie mieszkaniowej wielorodzin...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 089 300 PLN (62 zł/m2)

-
-
33781 m2
-
15863492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250379 15863492 Nieruchomość obejmująca działki gruntu o nr 256532, 256533, 279333 ma nieregularny kształt, posiada możliwość dostępu do uzbrojenia terenu w postaci wodociągu, kanalizacji, sieci energetycznej, teletechnicznej. Przez teren nieruchomości prz...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

707 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
14297 m2
-
15863483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250376 15863483 Działka o nr 126714 położona jest w obrębie Klimontów, w mieście Sosnowiec, przy ulicy Dobrzańskiego. Nieruchomość ma kształt zbliżony do litery L. Teren działki płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 420 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
9748 m2
-
15863441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248701 15863441 Działki położone w obrębie ulicy Bohaterów Monte Casino oraz Lubuskiej, karta mapy 33, obręb 0002 Bogucice Zawodzie. w Katowicach, o powierzchni 527 m² w skład której wchodzą działki 164, 183, zapisane w księdze wieczystej KA1K000575599. B...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

150 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
527 m2
-
15845985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26872870 15845985 Działka położona w Katowicach, dzielnica Giszowiec w obrębie ulicy Kosmicznej o powierzchni 99 m², w skład której wchodzi działka nr 275955, zapisana w księdze wieczystej KA1K001374658. Kształt zbliżony do kwadratu. Najbl...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

30 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
99 m2
-
15840714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26784199 15840714 Nieruchomość położona w Dąbrowie Górniczej przy ul. Perla, obejmuję działkę gruntu numer 2099 o powierzchni 2634 m² zapisanej w księdze wieczystejKA1D000303667. Działka o nieregularnym kształcie, teren ogrodzony. Na jej t...

Dąbrowa Górnicza (Kuźniczka nowa) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

480 000 PLN (182 zł/m2)

-
-
2634 m2
-
15830351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26670358 15830351 Nieruchomości zlokalizowane są w Rudziczce przy ul. Kamiennej o łącznej powierzchni 5956 m² w skład których wchodzą działki 22413, 22513 zapisane w księdze wieczystej KA1P000351390. Są to dwie sąsiadujące ze sobą działki....

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

200 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
5956 m2
-
15827805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625333 15827805 Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej. Działka stanowi zieleń pomiędzy blokami mieszkalnymi. Działka leży na terenie płaskim, ma regularny kształt. W bliskiej odległości znajdują się budynki handlo...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

700 000 PLN (324 zł/m2)

-
-
2160 m2
-
15827815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625332 15827815 Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej stanowiąca dwie działki o numerach 15603 i 15604 o łącznej powierzchni 0,8367 ha. Działki stanowią teren zieleni pomiędzy blokami mieszkalnymi, poprzecinany ch...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 900 000 PLN (347 zł/m2)

-
-
8367 m2
-