• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie Miasteczko Śląskie Dębina

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Śląskie, Miasteczko i Dębina

Znaleźliśmy 261 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Śląskie

15726210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24695104 15726210 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 7 w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa z się z hali usługowo - magazynowej oraz z części socjalno - biurowej, powierzchni użytkowej 530,55 m2 (prawo własn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

11
-
530 m2
-
15383113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17318246 15383113 Do sprzedaży kamienica w centrum Rybnika przy ulicy Jana III Sobieskiego 14 (pasaż) w sąsiedztwie kawiarni` Cafe Bosko` i Placu Wolności oraz w  pobliżu rynku. Bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności handlowej, usługowej i gastronomicznej...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 250 000 PLN (6 944 zł/m2)

11
-
180 m2
-
14840086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3100806 14840086 REZERWACJA! Oferujemy na sprzedaż ;Nieruchomość położoną jest w ;Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej ;w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa się budynków (hala, budynek magazynowy, budynek kotłowni) o powierzchni użytkowej 1438 m2 (prawo ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

950 000 PLN (661 zł/m2)

11
-
1438 m2
-
15878948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27602827 15878948 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję magazynowo-usługową z częścią mieszkalno-biurową jedna z niewielu realnych możliwości, aby połączyć miejsce pracy z miejscem zamieszkania w jednym, spójnym i funkcjonalnym obiekcie.Budynek został za...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 100 000 PLN (2 842 zł/m2)

4
1
387 m2
2012
15593889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22042063 15593889 Oferujemy na sprzedaż budynek o powierzchni 1161,55 m², usytuowany na działce o powierzchni 993 m², w świetnej lokalizacji, doskonale skomunikowanej z centrum miasta oraz kluczowymi arteriami drogowymi: A1, DK94 i drogą 911.LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA:...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

1 750 000 PLN (1 507 zł/m2)

11
-
1161 m2
1937
15634849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22927519 15634849 NOWA CENA NIERUCHOMOŚCI - teraz 12.000.000 zł do negocjacji.NIERUCHOMOŚĆ POSIADA DUŻY POTENCJAŁ JAKO MAGAZYN, CENTRUM DYSTRYBUCYJNE LUB POD DOWOLNĄ PRODUKCJĘ, MONTAŻ CZY PREFABRYKACJE. ZAPRASZAM DO PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI.Na sprzedaż nieruchomość...

Szczekociny (Śląskie, gm. Szczekociny)

12 000 000 PLN (1 364 zł/m2)

11
-
8800 m2
1985
15486030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hala 19626787 15486030 Nieruchomość o wielu możliwościach usytuowana na dużej, szerokiej ogrodzonej działce położonej przy drodze asfaltowej.Działka narożna zabudowana dwoma halamio wysokość 3,5m z bramami wjazdowymi ponadto teren utwardzony1. hala o wymiarach 10x40 części...

Mstów (Mokrzesz) (Śląskie, gm. Mstów)

1 100 000 PLN (1 833 zł/m2)

11
-
600 m2
-
14922072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 4724879 14922072 Obiekt handlowy skladajacy się z 3 samodzielnych lokali : a) na parterze ,b) I piętrze, c) pomieszczeń w piwnicy Zlokalizowany w ścisłym centrum handlowym miasta . Lokale o przeznaczeniu handlowym, usługowym, biurowym,zlokalizowane w kompleksie ha...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

4 200 000 PLN (3 727 zł/m2)

11
-
1127 m2
-
15805379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26304935 15805379 To nie są puste metry kwadratowe. To przemyślana maszyna do sprzedaży i obsługi klienta. Poziom 0: Scena dla Twojej marki (ok. 49 m²):Wysoki parter typu Open Space z bezpośrednim wejściem z ulicy. Przeszklona fasada to darmowy billboard w centrum mi...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

699 999 PLN (6 731 zł/m2)

1
-
104 m2
-
15744501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25039820 15744501 Na sprzedaż: Pawilon handlowy o powierzchni użytkowej 20 m² w Chorzowie.Lokalizacja: Chorzów, ul. Długa – osiedle mieszkanioweParametry:Powierzchnia zabudowy: ok. 20 m² (4,5 m x 4,5 m)Typ: pawilon handlowy kioskStan: do remontu – możliwość własnej a...

Chorzów (Batory) (Śląskie, gm. Chorzów)

20 000 PLN (1 000 zł/m2)

1
-
20 m2
1995
15373934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17086101 15373934 Bez prowizji, BezpośrednioPrezentuję nowy lokal użytkowy w budynyku aparthotelowym - lokal o powierzchni 24,11 m2 składa się z holu z miejscem nagarderobę i aneksem kuchennym o pow. 5,7 m2,łazienki o pow. 3,85 m2 oraz pokoju o pow. 13,96 m2 i wyjście...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

376 100 PLN (15 593 zł/m2)

1
-
24.12 m2
2026
14578552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 144240 14578552 Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy po kapitalnym remoncie. Miejsce świetnie skomunikowane i przechodnie. Lokal mieści się w budynku komercyjnym,obok Żabki w okolicy szpitalu Corvita. Wokół osiedle mieszkaniowe. Lokal po remoncie posiada nowe ok...

Bielsko-Biała, Sobieskiego

849 000 PLN (3 931 zł/m2)

-
1
216 m2
-