• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie Zawiercie Żabia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żabia i Zawiercie

Znaleźliśmy 261 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Śląskie

15897943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28013958 15897943 Uwaga;Okazja.Obecnie działa w ograniczonym zakresie ze względu na decyzje sprzedaży,przy pełnym marketingu i wszystkich zasobów możliwe jest wielokrotne zwiększenie dochodów.1.)Powód sprzedaży: przejście właściciela na emeryturę.a. Nie straciłeś jesz...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

8 998 000 PLN (2 017 zł/m2)

1
-
4462 m2
-
15520818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20393889 15520818 Oferujemy nowoczesny i doskonale prosperujący salon 'beauty', możliwy do przejęcia na gotowo wraz z wyposażeniem, personelem i bazą stałych klientów. Lokal o powierzchni 72 m² usytuowany jest przy głównej ulicy w Gliwicach, w sąsiedztwie ma...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

999 000 PLN (13 875 zł/m2)

1
2
72 m2
2020
15889448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27850580 15889448 ====== Wolnostojący budynek!! Oferta na wyłączność!======= Do sprzedaży nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, składająca się z wolnostojącego budynku oraz działki. Budynek: - budynek wolnostojący- 3 kondygnacyjny - powierzchnia użytkow...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

4 600 000 PLN (4 402 zł/m2)

11
-
1045 m2
-
14362290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 2673022 14362290 Przedstawiam ofertę sprzedaży Kamienicy - Hostelu - Gotowego Biznesu! Obiekt ok 450m2 (Użytkowej ok 350m2) - ewentualnie do odtworzenia 6 mieszkań po ok 50m2. - Piwnica ok 100m2. - Parter ok 100m2. - I Piętro ok 100m2. - II Piętro ok 100m2. - P...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

1 280 000 PLN (2 844 zł/m2)

11
-
450 m2
-
15860189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27181382 15860189 Przedmiotem oferty jest nieruchomość komercyjna o szerokim potencjale inwestycyjnym. Budynek zlokalizowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Rybnika, z szybkim dostępem do centrum miasta oraz autostrady A1. Dzięki doskonałej ekspozycji, wysoki...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

3 950 000 PLN (1 980 zł/m2)

1
-
1995 m2
2014
15866427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hala 27320868 15866427 Nieruchomość o wielu możliwościach usytuowana na dużej, szerokiej ogrodzonej działce położonej przy drodze asfaltowej.Działka narożna zabudowana dwoma halamio wysokość 3,5m z bramami wjazdowymi ponadto teren utwardzony1. hala o wymiarach 10x40 części...

Mstów (Mokrzesz) (Śląskie, gm. Mstów)

1 100 000 PLN (1 833 zł/m2)

11
-
600 m2
-
15866409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27320861 15866409 Parterowy lokal usytuowany w osiedlu przy ul.Skłodowskiej Curie , odrębne wejście od frontu , graniczy z ciągiem garaży , indywidualne ogrzewanie gazowe ( piec dwufunkcyjny), blisko do centrum miasta , w okolicy doskonała komunikacja miejska. zmian...

Częstochowa (Trzech wieszczów) (Śląskie, gm. Częstochowa)

155 000 PLN (3 229 zł/m2)

11
-
48 m2
-
15820868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26590916 15820868 Prezentujemy halę przemysłowa 1617m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi z funkcjonującą lakiernią proszkową. Hala przystosowana do prowadzenia działalności, urządzenia zamontowane w taki sposób by produkcja była najbardziej efektywna. Cały teren...

Wieszowa (Śląskie, gm. Zbrosławice)

7 900 000 PLN (1 568 zł/m2)

11
-
5038 m2
2013
15605598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 22307617 15605598 Halam urowany magazyn , zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej ul. Jana Pawła II 99 B. Budynek magazynowy o powierzchni 229 m², garaż duży, wiata, budynek magazynowy. Działka o powierzchni - 1 152 m², prostokątna, w...

Dąbrowa Górnicza (Tworzeń) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

610 000 PLN (530 zł/m2)

11
-
1152 m2
1980
15765066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hala 25462010 15765066 Sprzedam działkę przemysłową – Mokrzesz, gmina Mstów z halami Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 3613 m2, położona przy ul. Kościelnej w miejscowości Mokrzesz, bezpośrednio przy drodze asfaltowej.Teren utwardzony, zabudowany 2halami: mu...

Mstów (Mokrzesz) (Śląskie, gm. Mstów)

650 000 PLN (929 zł/m2)

11
-
700 m2
-
15635337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22942474 15635337 Atrakcyjny lokal w Centrum miasta! o powierzchni 150m., na parterze 75m., na piętrze 75m., wejscie bezpośrednio z chodnika, z parteru.Lokal po remoncie, na parterze jedna przestrzeń oraz dwie toalety, na piętrze trzy wydzielone pomieszczenia, toaleta...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

386 000 PLN (2 573 zł/m2)

11
-
150 m2
-
14727382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16525 14727382 Nieruchomość w centrum miasta , zabudowana budynkami o przeznaczeniu usługowym , biurowym , hale produkcyjne , budynki gospodarczo-warsztatowe , teren o łącznej pow. 2795m , utwardzony. Nieruchomość o dużym potencjale wg studium kierunków i zagospoda...

Częstochowa (Sródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 900 000 PLN (2 688 zł/m2)

11
-
1079 m2
-