• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Bytom

Znalezionych ofert: 125

15777709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25736466 15777709 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 35,82 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 6 wraz z udziałem wynoszącym 10810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 600 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15753153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25191212 15753153 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,19 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 136 wraz z udziałem wynoszącym 39210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim ...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15752691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25173039 15752691 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 66,45 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 149 wraz z udziałem wynoszącym 12510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

122 000 PLN (1 848 zł/m2)

2
-
66 m2
-
15726055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24691621 15726055 Lokal mieszkalny nr 19 o powierzchni 58,42 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Gwareckiej 1 wraz z udziałem wynoszącym 34110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (1 638 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15756340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25251292 15756340 nr ogłoszenia: AZMDM189202509-25 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 38,19 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Hugona Kołłątaja 16 wraz z udziałem wynosząc...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

71 000 PLN (1 868 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15753155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25191214 15753155 Lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 113,96 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 163 wraz z udziałem wynoszącym 98610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

150 000 PLN (1 327 zł/m2)

4
-
113 m2
-
15752690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25173040 15752690 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 20,31 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 135 wraz z udziałem wynoszącym 7210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wprawie...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

36 000 PLN (1 800 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15895613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962920 15895613 Eastate ma przyjemność zaoferować lokal mieszkaniowy w centrum Bytomia zapewniający zwrot z inwestycji na poziomie 10-12% LOKALIZACJA: Lokalizacja przy ul. Jagiellońskiej w Śródmieściu Bytomia zapewnia bardzo dobrą komunikację - bliskość dworca PKP, ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

350 000 PLN (4 290 zł/m2)

3
1
81.58 m2
-
15896585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982624 15896585 Eastate ma przyjemność zaprezentować oryginalne mieszkanie z duszą lat powojennych utrzymane w rustykalnym stylu. LOKALIZACJA: Rozbark - a zwłaszcza jego część Pogoda - to miejsce z duszą, gdzie historia Śląska spotyka się z nowoczesnymi trendami mie...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

240 000 PLN (4 941 zł/m2)

2
1
48.57 m2
1938
15848130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26933762 15848130 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do lokalu przynależy piwnica, a budynek dysponuje zamykanym podwórkiem.O...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

229 000 PLN (2 726 zł/m2)

3
1
84 m2
1896
15847556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26920651 15847556 2 pokoje z widokiem na park 33,4 m² Bytom, ul. WrocławskiejNa sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m², położone na 3. piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Wrocławskiej w Bytomiu.Największym atutem nieruchomości jest b...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

194 900 PLN (5 906 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15845427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26860798 15845427 SZOMBIERKI!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,3 m², położone na parterze budynku przy ulicy ulica Mazurskiej.Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada f...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

189 000 PLN (4 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1970