• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Dąbrowa Górnicza

Znalezionych ofert: 31

15876161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532333 15876161 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m², położone w dzielnicy Gołonóg w Dąbrowa Górnicza przy ul. Kasprzaka. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, co zapewnia funkcjonalny układ i duże możliwo...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

260 000 PLN (5 200 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15804152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26301682 15804152 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 z balkonem, usytuowanego na 4 piętrze.Mieszkanie do odświeżenia.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 602 101 602Nieruchomość składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

309 000 PLN (6 438 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15889624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856555 15889624 Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 62m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy al. Piłsudskiego na osiedlu Manhattan.Mieszkanie składa się z : kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, sypialni oraz pokoju dziennego powiększonego kosztem małej sypialn...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

439 000 PLN (7 081 zł/m2)

2
1
62 m2
1980
15872279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489623 15872279 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,2 m², położone w Dąbrowie Górniczej Mydlice Południe. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z windą i posiada balkon oraz przynależną piwnicę.Mieszkanie charakteryzuje się funkcjon...

Dąbrowa Górnicza (Mydlice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

456 000 PLN (6 423 zł/m2)

3
1
71 m2
1981
15889992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27866391 15889992 Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie Dąbrowa Górnicza, Mydlice ul. Ludowa 1933B Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w dzielnicy Mydlice w Dąbrowa Górnicza przy ul. Ludowej 1933B. Lokal idealnie sprawdzi się zar&...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

180 000 PLN (4 615 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15889806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27862092 15889806 Mieszkanie na sprzedaż - Gołonóg, ul. Krasickiego Na sprzedaż kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona przy ul. Krasickiego 57 w dzielnicy Gołonóg. Lokal znajduje się na parterze i posiada balkon. Mieszkanie daj...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

190 000 PLN (4 872 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15887351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27781643 15887351 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m², usytuowane na 1. piętrze bez windy w bloku z lat 80-tych przy ul. Wojska Polskiego.Lokal bez sąsiadów bocznych, z dużym balkonem i pięknym widokiem oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń. Idealn...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

638 000 PLN (7 595 zł/m2)

3
-
84 m2
1980
15868358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27380841 15868358 WYSOKI STANDARD DĄBROWA GÓRNICZA MYDLICE 3 POKOJE BALKON GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowoczesnej aranżacji o powierzchni 61,50m² , położone na VIII piętrze. Do...

Dąbrowa Górnicza (Mydlice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

529 000 PLN (8 672 zł/m2)

3
-
61 m2
1986
15862984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27235174 15862984 Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 83 m², położony w Dąbrowie Górniczej, który łączy wygodę mieszkania z przestrzenią i prywatnością domu. Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim wejściem z zewnątrz, prywatnym ogrodem o powierz...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

899 000 PLN (10 831 zł/m2)

3
1
83 m2
2020
15758221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25315203 15758221 NOWA CENA!!!Sprzedam mieszkanie M3 (dwa pokoje, kuchnia , łazienka i przedpokój) o powierzchni 42m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej na ulicy Cieszkowskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Mieszk...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

215 000 PLN (5 119 zł/m2)

2
1
42 m2
1965
15706710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24307526 15706710 NOWA CENA!!! Sprzedam mieszkanie w Dąbrowie Górniczej ul. Wyspiańskiego 7 I 2 pokoje I balkon I do własnej aranżacjiCena: 240 000 zł Powierzchnia: 47.2 m² Piętro: 24Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji i w dobrej cenie?To może być strzał w ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

240 000 PLN (5 106 zł/m2)

2
1
47 m2
1970
15725671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24683448 15725671 Szukasz nieruchomości, która wykracza poza rynkowe standardy? Ten przestronny, 109-metrowy apartament to połączenie bezkompromisowej jakości, designerskiego sznytu i przestrzeni, która daje poczucie wolności. To idealna propozycja dla osób ceniących ...

Dąbrowa Górnicza (Centrum) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

860 000 PLN (7 860 zł/m2)

2
1
109.42 m2
2003