• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 113

15896630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27984448 15896630 Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe + salon o pow.75,99 m 2 (z antresolą, istnieje możliwość dostawienia ściany i zrobienia 3 pokoi + antresola) na Trynku. Mieszkanie po remoncie, urządzone w nowoczesnym stylu, utrzymane w kolorac...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

555 555 PLN (7 407 zł/m2)

3
-
75 m2
-
15849480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26969239 15849480 Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w doskonałej lokalizacji w Gliwicach ? Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 74,59 m2 w kamienicy po term...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

649 000 PLN (8 770 zł/m2)

2
1
74 m2
1930
15897105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995009 15897105 Bardzo ładne dwa pokoje na os Sikornik w Gliwicach. Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 42m 2 mieszczące się w cztero piętrowym ocieplonym i odnowionym bloku przy ul. Kormoranów. W skład mieszkania wchodzą: duży, ustawny pok&amp...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

345 000 PLN (8 214 zł/m2)

2
-
42 m2
1970
15845562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26863238 15845562 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą.Mieszkanie do odświeżenia. Świetna inwestycja kapitału ze względu na idealną lokalizację w centrum Gliwic. ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 250 000 PLN (6 219 zł/m2)

6
2
201 m2
1920
15852676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27037979 15852676 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GLIWICE ŁABĘDY Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gliwic – Łabędy, przy ul. Tuwima. Najważniejsze informacje: Powierzchnia mieszkania: 46 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Ogrz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

300 000 PLN (6 522 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15892441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898764 15892441 Do sprzedania duże czteropokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku w Gliwicach przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w budynku z windą. Lokal składa się z czterech niezależnych pokoi, łazienki, osobnego WC oraz widnej...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

519 000 PLN (7 110 zł/m2)

4
1
73 m2
1980
15889233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846095 15889233 Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze budynku mieszkalnego. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zapewniający komfortową przestrzeń zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. Mieszkanie jasne i ustawne, z dobrze doświetlonym...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

480 000 PLN (5 676 zł/m2)

3
-
84.56 m2
1928
15870278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424590 15870278 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37 m², usytuowane na 3 piętrze nowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Układ i standard mieszkania: Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 000 PLN (10 627 zł/m2)

2
1
40.37 m2
2020
15818708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626059 15818708 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,04 m², położony w Gliwicach przy ul. Lompy. Mieszkanie znajduje się na 4 kondygnacji (3. piętrze) i stanowi odrębną nieruchomość z założoną księgą wieczystą. Lokal jes...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (6 187 zł/m2)

2
1
63.04 m2
1930
15889175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845743 15889175 Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach – Łabędach przy ul. Lipcowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze 5 piętrowego budynku. Mieszkanie jasne i funkcjonalne, z salonem przechodnim oraz półotwartą kuchnią.Ogrzewanie miejskie. Ciepła wod...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

278 000 PLN (7 182 zł/m2)

2
1
38.71 m2
1980
15889174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845742 15889174 Do sprzedaży kawalerka położona w Gliwicach przy Al. Przyjaźni, na 4 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jasne i ustawne, z oknami zapewniającymi dobre doświetlenie pomieszczeń. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, dzięki czemu jest cichy i zap...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

212 000 PLN (5 840 zł/m2)

1
1
36.3 m2
1930
15881069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622197 15881069 Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Jasińskiego (dzielnica Trynek). Mieszkanie o powierzchni 46 m² składa się z: kuchni dwóch niezależnych pokoi łazienki z WC przedpokoju Lokal jest rozkładowy, z ekspozycją ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

304 000 PLN (6 609 zł/m2)

2
1
46 m2
1960