• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice Ligota-Panewniki

Znalezionych ofert: 88

15895482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962019 15895482 EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna, zielona okolica z niską zabudową i szybkim dostępem do lasów or...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

649 000 PLN (11 633 zł/m2)

3
1
55.79 m2
2019
15895925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27963012 15895925 EASTATE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych Panewnikach LOKALIZACJA: Ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, która jest dobrze skomunikowana z resztą miasta i oferuje dostęp do sklep...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

470 000 PLN (9 307 zł/m2)

3
1
50.5 m2
1980
15895786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962725 15895786 EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem z widokiem na las oraz balkonem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna, zielona okolica z niską zabudow...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

699 999 PLN (11 475 zł/m2)

3
1
61 m2
2018
15859209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27165193 15859209 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Katowic- Ligota-Zadole, ul. Wczasowa . Dominującą zabudowę w najbliższej okolicy stanowi niska zabudowa mieszkaniowa ora...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

650 000 PLN (9 028 zł/m2)

3
-
72 m2
2000
15834136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707476 15834136 Przytulne 3 pokoje przy Parku Zadole Katowice LigotaNa sprzedaż przestronne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane przy ul. Zielonogórskiej w Katowicach. Idealna propozycja dla rodziny szukającej spokoju lub in...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

409 000 PLN (6 597 zł/m2)

3
1
62 m2
1979
15845801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869890 15845801 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 55m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzut j...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

675 125 PLN (12 275 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15845799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869888 15845799 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 54,70m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzu...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

671 422 PLN (12 434 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15859449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27168001 15859449 Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym 36,83 m² Katowice - ul. Kołobrzeska 239 000 zł Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Ta oferta to idealne połączenie ceny, lokalizacji i potencjału . ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15604132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22316054 15604132 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 61m2 + TARAS 6,30m2 + OGRÓDE...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

696 925 PLN (11 425 zł/m2)

4
-
61 m2
2026
15604124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22315987 15604124 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! LOKLA NIEMIESZKALNY (VAT 23%) - IDEALNE DLA INWESTORA! Składający się z 1 pokoi o powier...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

336 330 PLN (11 211 zł/m2)

1
-
30 m2
2026
15604127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22315985 15604127 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 2 pokoi o powierzchni 61,80m2 ANTRESOLA + TARAS 43,4m2 + BALK...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

704 520 PLN (11 550 zł/m2)

2
-
61 m2
2026
15604143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22315982 15604143 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni 48,90m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzut jest prz...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

596 091 PLN (12 419 zł/m2)

3
-
48 m2
2026