• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice Piotrowice

Znalezionych ofert: 35

15881320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628183 15881320 Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34 m², zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku, na cenionym i zamkniętym osiedlu Bażantowo w Katowicach.Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do wprowad...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

3
1
50 m2
2015
15862008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27220551 15862008 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

451 528 PLN (9 031 zł/m2)

2
-
50 m2
2027
15821085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26590505 15821085 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

988 222 PLN (8 375 zł/m2)

5
-
118 m2
2027
15821083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26590439 15821083 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

960 741 PLN (8 734 zł/m2)

4
-
110 m2
2027
15821074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588970 15821074 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

522 405 PLN (9 498 zł/m2)

2
-
55 m2
2027
15821078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26589667 15821078 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

955 220 PLN (8 684 zł/m2)

4
-
110 m2
2027
15821084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588420 15821084 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

455 806 PLN (9 496 zł/m2)

2
-
48 m2
2027
15821063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26601123 15821063 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to deweloper który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

516 906 PLN (9 398 zł/m2)

2
-
55 m2
2027
15821080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26589785 15821080 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

748 411 PLN (8 316 zł/m2)

4
-
90 m2
2027
15821072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588768 15821072 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

482 113 PLN (8 928 zł/m2)

2
-
54 m2
2027
15821082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26587926 15821082 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

464 140 PLN (9 283 zł/m2)

2
-
50 m2
2027
15862009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27220553 15862009 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

497 660 PLN (9 048 zł/m2)

2
-
55 m2
2027