• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Mikołów Katowicka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Katowicka

Znaleźliśmy 8 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Mikołów Śląskie

15813095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26556421 15813095 Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 45,88 m2, zlokalizowane w bloku po termomodernizacji, przy ul. Słowackiego w Mikołowie. Poza funkcjonalnym rozkładem, dwoma balkonami oraz pierwszym piętrem - lokalizacja to niewątpliw...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

315 000 PLN (6 866 zł/m2)

2
1
45.88 m2
1971
15858601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27151098 15858601 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej nieruchomości po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku. Przynależą do niego również balkon i piwnica.Opiekun ofertyMichał Dobrowolski tel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- pok...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

529 900 PLN (9 635 zł/m2)

3
1
55 m2
1978
15858603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27151100 15858603 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 43,5 m. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku na kameralnym osiedlu Apartamenty na Gniotku.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 602 101 60...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

450 000 PLN (10 465 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15517228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20305274 15517228 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament położony w kameralnej, butikowej rezydencji w MikołowiePodlesie - miejscu, kt ó re łączy spok ó j, z...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

549 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
-
61 m2
2016
15517230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20305273 15517230 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament położony w kameralnej, butikowej rezydencji w MikołowiePodlesie - miejscu, kt ó re łączy spok ó...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

439 000 PLN (8 283 zł/m2)

2
-
53 m2
2016
15517227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20305271 15517227 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 152 m², położony w kameralnej, butikowej rezydencji w MikołowiePodlesie. To propozycja dla os ó ...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 349 000 PLN (8 875 zł/m2)

4
-
152 m2
2016
15866399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320659 15866399 Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacjaNa sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m², zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Skotnica w centrum Mikołowa....

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

424 000 PLN (10 600 zł/m2)

2
1
40 m2
2022
15875792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526944 15875792 Nowa wiosenna cena! 3 pokoje w sercu Mikołowa - 369 000 zł Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Mikołowa – idealnego zarówno jako pierwsze własne mieszkanie, jak i inwestycja pod wynaje...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

369 000 PLN (6 798 zł/m2)

3
1
54.28 m2
1970