• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Ruda Śląska

Znalezionych ofert: 44

15851788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27019973 15851788 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m², położone na pierwszym piętrze kameralnego, zadbanego budynku po termomodernizacji w dzielnicy Bykowina w Ruda Śląska. To komfortowa i funkcjonalna nieruchomość, której drugi poziom s...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

519 000 PLN (5 767 zł/m2)

3
-
90 m2
1970
15893869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27921565 15893869 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPowierzchnia: 72,66 m² Liczba pokoi: 4 Piętro: 10 10 Balkon: takOgrzewanie: miejskie (z podzielnikami) Winda: tak Piwnica: około 2,5m2Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo ciepłe mieszkanie 4-pokojowe poł...

Ruda Śląska (Bykowina) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

410 000 PLN (5 694 zł/m2)

4
-
72 m2
1980
15890419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877138 15890419 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,67 m w zabytkowej kamienicy z 1900 roku. Lokal położony na 2. piętrze (ostatnim) w ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

99 900 PLN (2 854 zł/m2)

2
1
35 m2
1920
15872305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490009 15872305 Do sprzedaży duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70,78m2 w Rudzie Śląskiej przy ulicy Edmunda Kokota. Do mieszkania przynależy garaż, duży ogródek, komórka oraz duża piwnica. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Mieszkanie zlokalizowane ...

Ruda Śląska (Bielszowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

369 000 PLN (5 213 zł/m2)

3
1
70.78 m2
-
15867839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27352762 15867839 Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m² Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. KolbegoMieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy.Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Najważniejsze atuty nieruchomości: og...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (3 150 zł/m2)

2
1
60 m2
1915
15888840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830399 15888840 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Chorzowskiej 12 o pow. 52,6 m2 z dużą piwnicą o pow. 15,2 m2. Pełna własność z wpisem do księgi wieczystej. Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni, łazie...

Ruda Śląska (Nowy bytom) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

299 000 PLN (5 642 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15821866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633168 15821866 Na sprzedaż mieszkanie 61,42m2 z balkonem, w Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek.Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,42m2, po remoncie - gotowe do wprowadzenia i zamieszkania.Mieszkanie po remoncie, wymieniona została elektryka ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

379 000 PLN (6 213 zł/m2)

3
1
61 m2
1975
15888728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27821480 15888728 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIO MIESZKANIUNa sprzedaż słoneczna, cicha i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m², zlokalizowana na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Wolności w Rudzie Śląskiej (dzielnica Ruda 1).Mieszkanie jest jasne, za...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

149 900 PLN (5 354 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15885039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27716125 15885039 Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej Bielszowice 53 m² ParterSzukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być idealna dla Ciebie!Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m²...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

315 000 PLN (6 058 zł/m2)

3
1
52 m2
1978
15852486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27033353 15852486 Na sprzedaż oferuję mieszkanie w kamienicy o powierzchni 94,65m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z trzech sypialni, dużego salonu, dużej kuchni, łazienki z WC, przedpokoju. Świetne ułożenie pokoi wraz z kuchnią sprawia, że mieszk...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

395 000 PLN (4 202 zł/m2)

4
1
94 m2
1930
15863795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256641 15863795 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w Rudzie Śląskiej - ta oferta może być dla Ciebie!Co wyróżnia tą ofertę?- balkon o powierzchni 6m2- miejsce parkingowe za szlabanem - tylko dla mieszkańców- funkcjonalny układ pomieszczeń- pomieszczen...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

450 000 PLN (8 491 zł/m2)

3
1
53 m2
1972
15829616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633381 15829616 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska, Wirek, ul. 1 MajaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1. piętrze kamienicy w dzielnicy Wirek w Rudzie Śląskiej, przy ul. 1 Maja 256.Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi oraz mie...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

149 000 PLN (2 811 zł/m2)

2
-
53 m2
1920