• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Rybnik

Znalezionych ofert: 49

15885335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27724589 15885335 Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu i możliwości aranżacyj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

414 990 PLN (5 685 zł/m2)

3
2
73 m2
1920
15877394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem | do własne 27569443 15877394 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ul. Dąbrówki w Rybniku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Mieszkanie stanowi dobrą bazę do stworzenia prze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

359 000 PLN (5 698 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15890469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877459 15890469 Na sprzedaż mieszkanie ok. 38 m² ul. Morcinka spokojna, zielona okolicaLokalizacjaMieszkanie znajduje się w bloku przy ul. Morcinka. Bardzo dobra lokalizacja z wygodnym dojazdem zarówno do Raciborza, jak i Rybnika. W pobliżu znajdują się sklepy, t...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

176 000 PLN (4 757 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15871767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27475051 15871767 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejście, co zapewnia wygodę i prywatność idealne dla pary, znajomych lub po...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 999 PLN (4 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1983
15896817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988431 15896817 Idealna oferta dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji lub pod inwestycję!Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,85 m², położone przy ul. Wrębowej, z pięknym widokiem na okolicę.Lokal znajduje się na 3. piętrze w...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

210 000 PLN (4 565 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15886386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27756403 15886386 M4, 60 m² - 2 sypialnie - balkon - ostatnie piętro + GARAŻFunkcjonalne mieszkanie w kameralnym, niskim budynku. Ostatnie piętro gwarantuje ciszę i brak sąsiadów nad głową, a układ daje duże możliwości aranżacyjne.Najważniejsze informacje- powierzchni...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

299 900 PLN (4 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1979
15830905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26682515 15830905 Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów.Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m², położone w kameralnym, niskim budynku.Lokal kilka lat temu przeszedł ka...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

359 900 PLN (5 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15867838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27352772 15867838 Mieszkanie trzypokojowe 1. piętroUkład mieszkania:- trzy niezależne, ustawne pokoje - kuchnia z oknem - funkcjonalny korytarz - łazienka oraz osobne WC - balkon typu loggia - do mieszkania przynależy piwnica Lokalizacja:- ul. Zebrzydowicka - ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

309 990 PLN (5 536 zł/m2)

3
1
56 m2
1960
15847522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26917519 15847522 Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne M3 o powierzchni 46,2 m² z balkonem, położone na 4. piętrze w bloku z windą przy ul. Wawelskiej, osiedle Nowiny!Genialna oferta mieszkania po remoncie w świetnej lokalizacji blisko Centrum Rybnika!Rozkład mieszkania...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

319 000 PLN (6 935 zł/m2)

2
1
46 m2
1981
15753704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25206263 15753704 Ustawne 2 pokoje z przestronną kuchnią w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,13 m² przy ul. Górniczej w Rybniku, usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku. Idealne rozwiązanie zarówno dla rodzin, seniorów, osób młodych, jak i ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

260 000 PLN (5 417 zł/m2)

2
1
48 m2
1971
15823971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633222 15823971 Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m², położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości do zamieszkania od zaraz, z możliwością ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

319 000 PLN (5 063 zł/m2)

4
1
63 m2
1970
15803406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26294755 15803406 Idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę, zieleń i komfort codziennego życia mieszkanie przy ul. Karskiego to rzadko dostępna oferta w tej części Rybnika.Na sprzedaż:- 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,53 m²- wygodne I piętro w niskim, kamer...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

249 000 PLN (5 188 zł/m2)

2
1
48 m2
1980