• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Zabrze

Znalezionych ofert: 39

15863690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27254756 15863690 Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko centrum Zabrza. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,72 m2. Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 3,10 m2 oraz zaadaptowana część wsp&amp...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

365 000 PLN (6 636 zł/m2)

2
-
55 m2
1970
15862417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27226385 15862417 Mieszkanie z dużą loggia, która może stać się Twoim azylem i miejscem do relaksu.Takie oferty nie zdarzają się często! - Nie zwlekaj i umów się na prezentację mieszkania już dziś - tel. 530709334.Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie z dużą logg...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

355 000 PLN (6 339 zł/m2)

2
1
56 m2
1975
15872868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27502948 15872868 Idealna oferta na start, pod wynajem, czy dla osoby starszej (widna w bloku i wejście do klatki bezpośrednio z chodnika).Dodatkowo ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem - po powrocie z pracy nie musisz szukać miejsca parkingowego. Zaprasz...

Zabrze (Maciejów) (Śląskie, gm. Zabrze)

229 000 PLN (7 387 zł/m2)

2
1
31 m2
2000
15891309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894435 15891309 Zabrze, ul. Klonowa - tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać!2 pokoje balkon 2 piętro w bloku z windą 47,22 m²Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,22 m², położone na 2 piętrze w spokojnej okolicy Zabrza przy ul. Kl...

Zabrze (Centrum) (Śląskie, gm. Zabrze)

289 000 PLN (6 149 zł/m2)

2
1
47 m2
1970
15863566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27252205 15863566 Idealna oferta na start i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu - wchodzisz i mieszkasz!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 31,13 m2 zlokalizowanego w Zabrzu (Maciejów) przy ul. Wolności.Mieszkanie znajd...

Zabrze (Maciejów) (Śląskie, gm. Zabrze)

249 000 PLN (8 032 zł/m2)

2
1
31 m2
2000
15865053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27282570 15865053 Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w niskim bloku (teren zamknięty), z miejscem parkingowym ? Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,17 m2 d...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

319 000 PLN (6 787 zł/m2)

2
1
47 m2
2012
15890003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27866784 15890003 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Zabrze ZaborzePoremba Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w dzielnicy ZaborzePoremba w Zabrze. Lokal został urządzony z dbałością o deta...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

419 000 PLN (8 216 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15716912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24522654 15716912 Zabrze Grzybowice ul. Witosa Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 20,97m2 usytuowanego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokal składa się z: - Przedpokoju z Aneksem Kuchennym(lodówka, mikrofalówka, płyta...

Zabrze (Grzybowice) (Śląskie, gm. Zabrze)

175 000 PLN (8 750 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15848940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26952431 15848940 Mieszkanie dla każdego !!! Gotowiec inwestycyjny - wysoki popyt na najem.Format najchętniej wybierany przez najemców singli i pary.Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie w Zabrzu przy ul. Żeromskiego. Lokal o pow. 28 m² po remoncie, położony n...

Zabrze (Centrum) (Śląskie, gm. Zabrze)

258 000 PLN (9 214 zł/m2)

2
1
28 m2
1940
15865456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300263 15865456 Cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu - osiedle Borsiga 60 m² 1 piętro kamienica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy na osiedlu Borsiga w ...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

295 000 PLN (4 917 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15720095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24585418 15720095 MIESZKANIE ŚWIEŻO PO REMONCIE!!!! Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 37m 2 na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynale...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

295 000 PLN (7 973 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15736916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24881706 15736916 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zapoznania się z ofertę mieszkania w Zabrzu ul. Lutra, tylko u nas!Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie, które położone jest w kamienicy przy ulicy Lutra w Zabrzu. To rozkładowe, prz...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

320 000 PLN (2 883 zł/m2)

3
-
111 m2
1900