• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 388

15897685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008005 15897685 Do sprzedaży ładne i wygodne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5m2 w Centrum Zabrza przy ul. 3 Maja. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Doskonałe również pod inwestycję. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuc...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

295 000 PLN (5 221 zł/m2)

3
1
56.5 m2
1960
15889470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje przy ul. Rolnej | Nowe Budownictwo 27851427 15889470 Oferta dostępna tylko w Pepper House!Na sprzedaż nowoczesne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53,7 m², zlokalizowane w Katowicach (Brynów) przy ulicy Rolnej.Atuty:- Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie,- Szybki termin wydania,- B...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

599 000 PLN (11 302 zł/m2)

2
-
53 m2
2015
15807248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE Mieszkanie na parterze 51m2 +taras KOSZĘCIN 26364105 15807248 Nowe Mieszkania na Zielonym Osiedlu w Koszęcinie prawie gotowe!Etap I obejmuje jeden budynek z 20 mieszkaniami i 6 lokalami usługowymi z czego pozostaje jeszcze dostępne 9 mieszkań i 4 lokale użytkowe. Etap II obejmuje drugi budynek z 24 lokalami. Bu...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)

440 545 PLN (8 811 zł/m2)

4
1
50 m2
2025
15848130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26933762 15848130 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do lokalu przynależy piwnica, a budynek dysponuje zamykanym podwórkiem.O...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

229 000 PLN (2 726 zł/m2)

3
1
84 m2
1896
15894572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944621 15894572 Kawalerka do remontu - 26,05 m2 Gliwice, ul. Chorzowska 1 piętro Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 26,05 m2, położony na 1 piętrze w niskiej kamienicy w Gliwicach, przy ul. Chorzowskiej. Układ (zgodnie z KW): • 1 pok&oa...

Gliwice (Zatorze) (Śląskie, gm. Gliwice)

110 000 PLN (4 231 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15863055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27238006 15863055 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 - Gliwice, Karolinki taras + ogródek 2 niezależne miejsca parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska - dodatkowo płatne 90.000zł Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 030 000 PLN (10 619 zł/m2)

4
-
97 m2
2021
15894635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27947970 15894635 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem Gliwice, os. Wojska Polskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego, ustawnego i doskonale skomunikowanego mieszkania położonego przy al. Majowej w Gliwicach, na zielonym i cenion...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

455 000 PLN (7 583 zł/m2)

4
-
60 m2
-
15890485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878371 15890485 3 pokoje z balkonem 62,6 m² Trynek Duży potencjał 375 000 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 6 2,6 m² , położone w Gliwicach przy ul. Asnyka 21A2, w dzielnicy Trynek. Lokal znajduje się na wyso...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

375 000 PLN (6 048 zł/m2)

3
-
62 m2
1990
15886950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27771974 15886950 Przestronne 4 pokoje (74,2 m²) z balkonem spokojna okolica Bojszów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,2 m², położone na 1. piętrze w spokojnej części Bojszowa przy ul. Dąbrówka. ...

Bojszów (Śląskie, gm. Rudziniec)

279 000 PLN (3 770 zł/m2)

4
-
74 m2
1990
15852439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27032786 15852439 Gliwice - ul. Poniatowskiego 3 pokoje 61 m2 balkon 10 m2 kamienica po termomodernizacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,07 m2 , położone na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Poniatowskiego w Gliwicach. Budyne...

Gliwice (Zatorze) (Śląskie, gm. Gliwice)

359 000 PLN (5 885 zł/m2)

3
-
61 m2
1935
15876159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532332 15876159 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, w jednej z najlepszych lokalizacji Rudy Śląskiej Kochłowice, ul. Dunikowskiego.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchn...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

350 000 PLN (6 604 zł/m2)

3
1
53 m2
1978
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960