• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 329

15750345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25121505 15750345 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 32,19 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 12 wraz z udziałem wynoszącym 82810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

50 000 PLN (1 563 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15748119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25105543 15748119 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 38,95 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Plac na Bobrku 4 wraz z udziałem wynoszącym 11910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

37 000 PLN (974 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15748118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25105542 15748118 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 35,28 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Plac na Bobrku 1 wraz z udziałem wynoszącym 10210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

46 000 PLN (1 314 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15745092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048992 15745092 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich o powierzchni 1017 m² w skład której wchodzi działka nr 35810 zapisanej w księdze wieczystej KA1Y000157118. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularne...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

124 000 PLN (122 zł/m2)

-
-
1017 m2
-
15745091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048991 15745091 Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Energetyki o powierzchni 2355 m² w skład której wchodzi działka nr 130324 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000145573. Nieruchomość o kształcie nieregularnego wielokąta. Ter...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

503 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
2355 m2
-
15744867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047190 15744867 Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1226 m² w skład której wchodzi działka 124024 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000144211. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularne...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

147 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
1226 m2
-
15744862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047185 15744862 Nieruchomości położone są w północnej części miasta Bytom, w dzielnicy Stroszek, mają kształt nieregularnego wieloboku o wymiarach ograniczających racjonalne zagospodarowanie. Działki nie posiadają ogrodzenia, stanowią fragment zieleńca osi...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

47 350 PLN (65 zł/m2)

-
-
729 m2
-
15863923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27258404 15863923 Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Młyńskiej o nr działki 4051211, zapisanej w księdze wieczystej nr GL1Y001232363. Działka w kształcie nieregularnego wieloboku. Teren nieruchomości jest niezabudowan...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

280 000 PLN (7 zł/m2)

-
-
39410 m2
-
15863607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27253214 15863607 Sprzedaż działki gruntu nr 6 położonej w Katowicach, obręb Ligota w rejonie ul. Upadowej o powierzchni 19058 m², zapisanej w księdze wieczystej KA1K000429997. Przedmiotowa działka ma regularny kształt zbliżony do trapezu ...

Katowice (Załęże) (Śląskie, gm. Katowice)

2 287 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
19058 m2
-
15863443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248690 15863443 Nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Boya Żeleńskiego Katowice Kostuchna o łącznej powierzchni 343161 m² w skład których wchodzą działki gruntu nr 117147, 25713, 117047, 25613, 20713, 57997 zapisane w księgach wieczystych KA1K000385...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

5 900 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
343161 m2
-
15728677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750006 15728677 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 31,57 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 79 wraz z udziałem wynoszącym 11710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samy...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

53 000 PLN (1 710 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15728675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750003 15728675 Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 43,29 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Wincentego Witosa 26 wraz z udziałem wynoszącym 18010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 302 zł/m2)

1
-
43 m2
-