• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na wynajem Śląskie

Znalezionych ofert: 715

15887501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27784660 15887501 Do wynajęcia nowy komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu WOLKA - Chorzów Batory, ul. Odległa 7. Prezentujemy świeżo wykończony ze stanu deweloperskiego w pełni wyposażony apartament z dużym balkonem w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu ...

Chorzów (Batory) (Śląskie, gm. Chorzów)

2 300 PLN (64 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15590315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 21976018 15590315 Do wynajęcia hala o charakterze magazynowym wraz z częścią sanitarną i socjalną zlokalizowana w Katowicach przy ul. Tadeusza Kościuszki - obok Galerii Handlowej LIBERO. Teren ogrodzony, PLAC MANEWROWY, POSADZKA NIEPYLNA. W sąsiedztwie firmy m...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

5 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
200 m2
2015
15886363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27754623 15886363 Do wynajęcia nowo wybudowana hala. Powierzchnia 85 m2 5,50 x 15,6 m Wysokość 4 m Wymiary bramy 2,50 x 2,50 m Posadzka przemysłowa Media: Siła, Światłowód, możliwość podłączenia wody. Instalacja natynkowaOgrzewane - premienniki ciepła na podczer...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

3 000 PLN (35 zł/m2)

11
-
85.8 m2
2026
15887585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27787444 15887585 Mieszkanie w apartamentowcu na strzeżonym osiedlu!!! Szukasz mieszkania w Gliwicach, które jest logistycznym strzałem w dziesiątkę, a po pracy pozwala realnie odpocząć? Zapraszam na ul. Szafirową. Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszka...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 800 PLN (27 zł/m2)

3
-
67 m2
2010
15894245 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27935483 15894245 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę Mieszkanie po generalnym remoncie – Sosnowiec, ul. Gwiezdna 4dMieszkanie po remoncie, jeszcze nie było wynajmowane - będziesz pierwszym Najemcą :-)Do wynajęcia komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 100 PLN (64 zł/m2)

2
-
33 m2
1978
15867746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27350789 15867746 Do wynajęcia duże i przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej.Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze składa się z bardzo dużego salonu z dużą szafę, sypialni z łóżkiem i szafą, dużej kuchni z częścią jadaln...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 400 PLN (22 zł/m2)

2
1
63 m2
1980
15847321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26906239 15847321 Oferuję lokal do wynajęcia. Katowice - Piotrowice ul. Jankego. - Parter. - Jedna duża powierzchnia Open Space. - Toaleta. - Witryna wystawowa. - Możliwość parkowania samochodu w pobliżu. - Ogrzewanie podłogowe elektryczne - Niezależne liczniki prą...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

4 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15830081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26662134 15830081 Powierzchnia biurowa znajdującą się w kompleksie budynków biurowo - magazynowo - produkcyjnych zlokalizowanych w Katowicach, w dzielnicy Szopienice. Budynek biurowy został wybudowany w 2000 roku, a gruntownie zmodernizowany w 2007 roku....

Katowice (Szopienice) (Śląskie, gm. Katowice)

15 816 PLN (32 zł/m2)

11
-
488 m2
2000
15830079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26662077 15830079 DO WYNAJĘCIA BUDYNEK PRZEMYSŁOWY o charakterze magazynowo - produkcyjnym Budynek z końca lat 90-tych XX wieku wykonany w konstrukcji szkieletowej jednokondygna-cyjny o układzie nawowym. Konstrukcja słupów spawana, wykonana z profili ceowy...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

35 404 PLN (29 zł/m2)

11
-
1242 m2
-
15555021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21087147 15555021 Przedstawiam ofertę biur do wynajęcia. Nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane przy jednej z głównych ulic w Tychach. Dostępne powierzchnie: Biuro 1 : 20,4 m² - Cena: 2040 zł nettomiesiąc Biuro 2 : 19...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

2 000 PLN (100 zł/m2)

11
-
20 m2
-
15491171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19757333 15491171 Oferuję do wynajęcia lokal biurowy - idealny pod kancelarię, praktykę lekarską, biuro.... Samodzielny lokal w budynku wolnostojącym(odrębne wejście do lokalu bezpośredni z podwórka) Lokal 70,69m2 - Dwóch pokoi - Aneksu kuchen...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

5 655 PLN (81 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15491256 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19757329 15491256 Oferuję do wynajęcia hale od zaraz hala produkcyjno - magazynowa. Powierzchnia do wynajęcia [m2]: 2.630 - wysokość hali [m]: 9 Stawka najmu: - powierzchnia produkcyjno - magazynowa: 16,00 zł netto 1 m2 m-c Infrastruktura: Elektryczność: ...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

42 000 PLN (16 zł/m2)

11
-
2600 m2
-