• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 84

15590315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 21976018 15590315 Do wynajęcia hala o charakterze magazynowym wraz z częścią sanitarną i socjalną zlokalizowana w Katowicach przy ul. Tadeusza Kościuszki - obok Galerii Handlowej LIBERO. Teren ogrodzony, PLAC MANEWROWY, POSADZKA NIEPYLNA. W sąsiedztwie firmy m...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

5 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
200 m2
2015
15847321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26906239 15847321 Oferuję lokal do wynajęcia. Katowice - Piotrowice ul. Jankego. - Parter. - Jedna duża powierzchnia Open Space. - Toaleta. - Witryna wystawowa. - Możliwość parkowania samochodu w pobliżu. - Ogrzewanie podłogowe elektryczne - Niezależne liczniki prą...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

4 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15830081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26662134 15830081 Powierzchnia biurowa znajdującą się w kompleksie budynków biurowo - magazynowo - produkcyjnych zlokalizowanych w Katowicach, w dzielnicy Szopienice. Budynek biurowy został wybudowany w 2000 roku, a gruntownie zmodernizowany w 2007 roku....

Katowice (Szopienice) (Śląskie, gm. Katowice)

15 816 PLN (32 zł/m2)

11
-
488 m2
2000
15830079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26662077 15830079 DO WYNAJĘCIA BUDYNEK PRZEMYSŁOWY o charakterze magazynowo - produkcyjnym Budynek z końca lat 90-tych XX wieku wykonany w konstrukcji szkieletowej jednokondygna-cyjny o układzie nawowym. Konstrukcja słupów spawana, wykonana z profili ceowy...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

35 404 PLN (29 zł/m2)

11
-
1242 m2
-
15491171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19757333 15491171 Oferuję do wynajęcia lokal biurowy - idealny pod kancelarię, praktykę lekarską, biuro.... Samodzielny lokal w budynku wolnostojącym(odrębne wejście do lokalu bezpośredni z podwórka) Lokal 70,69m2 - Dwóch pokoi - Aneksu kuchen...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

5 655 PLN (81 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15491251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19757365 15491251 CENTRUM KATOWIC BIUROWIEC KTW I Oferta modułu: 319,39m2 WARUNKI KOMERCYJNE: Miesięczny czynsz wywoławczy za m2 netto: - powierzchnia biurowa od 14.50 EUR - powierzchnia handlowa od 30.00 EUR - miesięczny czynsz za parking netto 120.00 EUR - mie...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

18 495 PLN (58 zł/m2)

11
-
319 m2
2022
15830080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26662131 15830080 DO WYNAJĘCIA BUDYNEK PRZEMYSŁOWY o charakterze magazynowo - produkcyjnym Budynek z lat 70-tych XX wieku wykonany w konstrukcji żelbetowej, omurowany ścianami z cegły pełnej. Pokryty dachem o profilu kopertowym z pokryciem papowym. Posadzki wykonane ...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

28 730 PLN (22 zł/m2)

11
-
1333 m2
-
15807603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26371141 15807603 Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowo-usługowy w zadbanej kamienicy - ul. Hetmańska 48 m² parking dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 48 m² , zlokalizowany w zadbanej, estetycz...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

3 500 PLN (73 zł/m2)

11
-
48 m2
-
13030962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1338253 13030962 Katowice - Lokal, dyskoteka night club do wynajęcia! Bez odstępnego. Pomieszczenie wykończone w wysokim standardzie - gotowe do prowadzenia działalności! Pełne wyposażenie, klimatyzacja... etc Czynsz najmu: 39 PLN +15 PLN +media netto POLECAM!! ...

Katowice (Załęże) (Śląskie, gm. Katowice)

21 060 PLN (39 zł/m2)

11
-
540 m2
-
15737964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24897579 15737964 BEZ PROWIZJI do wynajęcia biura Katowice, ul. Konduktorska. Oferujemy nowoczesne, komfortowe przestrzenie biurowe w konfiguracji odrębnych biur lub open space-office. w biurowcach klasy A z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. GPP Busine...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

1 587 PLN (63 zł/m2)

11
-
25 m2
2020
15491320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19757300 15491320 Oferuję do wynajęcia powierzchnię biurową w prestiżowym biurowcu, wysoki standard. Budynek biurowy o łącznej wielkości: 5500m2 Dostępna powierzchnia: - ok 2000m2 Możliwość: - wykonania planu aranżacji w tym open space na całej kondygnacji. - dobo...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

90 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
2000 m2
-
15491217 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19757275 15491217 Przedstawiam ofertę - lokal biurowy o pow. 110 m2 położony w ścisłym centrum Katowic przy ul. Staromiejskiej. Lokal znajduje się na 2 piętrze w reprezentacyjnej kamienicy. Składa się z 4 pokoi (3 niezależne, 1 przechodni), holu, łazienki, WC oraz ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

2 900 PLN (26 zł/m2)

11
-
110 m2
-