• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na wynajem Śląskie Chorzów

Znalezionych ofert: 15

15847652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę kawalerkę 26923129 15847652 Do wynajęcia kawalerka 27 m2 w Chorzowie Batorym (pokój, kuchnia, łazienka razem z wc) na parterze prz ul. Armii Krajowej. Mieszkanie umeblowane. Dogodny dojazd do A4 i DTŚ, dojście do przystanku tramwajowego, autobusowego, kolejowego. Miesięczny c...

Chorzów, ul. Armii Krajowej

1 100 PLN (41 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15887501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27784660 15887501 Do wynajęcia nowy komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu WOLKA - Chorzów Batory, ul. Odległa 7. Prezentujemy świeżo wykończony ze stanu deweloperskiego w pełni wyposażony apartament z dużym balkonem w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu ...

Chorzów (Batory) (Śląskie, gm. Chorzów)

2 300 PLN (64 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15858354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27146796 15858354 Oferujemy do wynajęcia NOWE mieszkanie na kameralnym osiedlu "Harmony Park" w Chorzowie przy Parku Chorzowskim!. Lokalizacja: Chorzów, ul. Bojarskiego 28. To miejsce które sąsiaduje bezpośrednio z Parkiem Chor...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

5 900 PLN (67 zł/m2)

4
-
88 m2
2025
14253516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 33996 14253516 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, mieszczące się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie, umeblowane, do wprowadzenia. Ogrzewanie miejskie. Do mieszk...

Chorzów (Amelung) (Śląskie, gm. Chorzów)

3 000 PLN (55 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15890001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27866779 15890001 Wynajem mieszkania - Chorzów, ul. Beskidzka 5 Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchn...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

1 799 PLN (33 zł/m2)

2
-
54 m2
2003
15890000 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27866780 15890000 Mieszkanie do wynajęcia - Chorzów, ul. 17 Sierpnia 10B Dostępne od 1 lipca 2026 r. Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46 m² , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2022 roku. ...

Chorzów (Stary chorzów) (Śląskie, gm. Chorzów)

1 900 PLN (43 zł/m2)

2
-
44 m2
2022
15826985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26650710 15826985 Pierwszy najem 2 pokoje 29 m² (Chorzów) Pierwszy najem. Po generalnym remoncie. Wszystko nowe, 29 m² komfortu. Są mieszkania, do których wchodzi się bez wahania. Bo od pierwszej chwili czuć świeżość, spok&a...

Chorzów (Chorzów) (Śląskie, gm. Chorzów)

2 100 PLN (72 zł/m2)

2
-
29 m2
-
15849491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26969244 15849491 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję do wynajęcia (najem okazjonalny) mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie przy ul. Kingi 6, na 3 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.Mieszkanie jest po remoncie i gotowe do wprowadzenia...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

1 500 PLN (45 zł/m2)

2
-
33 m2
1960
15765892 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25486099 15765892 Mieszkanie w centrum ChorzowaPolecam do wynajmu mieszkanie o powierzchni 40 m2 na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum, składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju. Mieszkanie posiada piwnicę....

Chorzów (Centrum) (Śląskie, gm. Chorzów)

1 000 PLN (25 zł/m2)

1
1
40 m2
1920
15265478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14209091 15265478 Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na parterze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z 2 pokoi z czego jeden połączony jest z aneksem kuchennym, łazienki z WC...

Chorzów (Centrum) (Śląskie, gm. Chorzów)

1 000 PLN (25 zł/m2)

2
1
40 m2
1930
15814740 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26626505 15814740 Do wynajęcia nowy komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu - Chorzów, ul. Kościuszki 85B Siemianowicka Prezentujemy świeżo wykończony ze stanu deweloperskiego w pełni wyposażony apartament z dużym balkonem w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu na st...

Chorzów (Centrum) (Śląskie, gm. Chorzów)

2 200 PLN (69 zł/m2)

2
-
32 m2
2025
15719691 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24579407 15719691 Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament usytuowany na kameralnym budynku w Chorzowie przy ul. Młyńskiej Gałeczki. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura łącząca estetykę i funkcjonalność, wyjątkowo przyjazne i bezpieczne miejsce do zamie...

Chorzów (Klimzowiec) (Śląskie, gm. Chorzów)

3 800 PLN (51 zł/m2)

3
-
75 m2
2020