• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na wynajem Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 107

15780585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę mieszkanie, Katowice Dąb, ul. Dobra 25806272 15780585 Wynajmę mieszkanie, Katowice Dąb, ul. Dobra. Okolica jest cicha i spokojna, pomimo bliskości śródmieścia. 100 m do Silesia City Center, 100 m do sklepu osiedlowego. 200 m do przystanków autobusowych i tramwajowych. 10 minut pieszo do centrum Katowic,...

Katowice (Koszutka), ul. Dobra 3

Zapytaj o cenę

2
1
44 m2
1970
15897090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27993799 15897090 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Dębowe Tarasy od ręki Oferta dla osób niepalących, bez zwierząt. Na wynajem atrakcyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 35 m² , położone na prestiżowym...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

2 000 PLN (57 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15896374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27977819 15896374 Piękne nowe, mieszkanie dla singla w ścisłym Centrum Katowic przy ul. Chopina 16.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku z windą. Kamienica została całkowicie odbudowana w 2023r, zabytkowa, piękna frontowa elewacja została całkowicie odr...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
1
30 m2
2023
15896373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27977818 15896373 Piękne nowe, mieszkanie dla singla w ścisłym Centrum Katowic przy ul. Chopina 16.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku z windą. Kamienica została całkowicie odbudowana w 2023r, zabytkowa, piękna frontowa elewacja została całkowicie odr...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

2 650 PLN (43 zł/m2)

2
1
61 m2
2023
15886523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27761146 15886523 Do wynajęcia świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Katowicach przy ul. Owocowej 7 - w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Apelacyjnego. Parking dla mieszkańców przy budynku. Dodatkowo do wynajęcia murowany garaż (widok na garaż...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

2 200 PLN (44 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15884440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27702907 15884440 Katowice Ligota Franciszkańskie - apartament z ogródkiem i klimatyzacją blisko ŚUM - ul. Szurmana. Polecamy do wynajęcia 2 pokojowy, wygodny apartament o w południowej dzielnicy Katowic Ligocie zlokalizowane na prestiżowym, bardzo poszukiwanym p...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 PLN (72 zł/m2)

2
-
32 m2
2020
15846142 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26877046 15846142 Do wynajęcia na warunkach najmu okazjonalnego niespełna 43 m.kw., urocze, widokowe, i bardzo atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe na osiedlu I.J. Paderewskiego. Mieszkanie w dobrym standardzie, położone jest na VII piętrze dziesięciopiętrowego budynku,...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

1 650 PLN (39 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15849097 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26958359 15849097 Na wynajem: 3-pokojowe mieszkanie, ul. Grabskiego, Katowice (os. Witosa) Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m², zlokalizowane na 2. piętrze 9-piętrowego bloku po termomodernizacji, wyposa...

Katowice (Osiedle wincentego witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

1 800 PLN (30 zł/m2)

3
-
60 m2
1980
15491314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 19757341 15491314 Do czynszu najmu należy doliczyć opłaty za wodę, prąd i internet Kaucja 18 000zł Wynagrodzenie biura nieruchomości 7000 zł brutto Komfortowy, dwupoziomowy apartament w ścisłym centrum Katowic, zajmujący dwie ostatnie kondygnacje wyremontowan...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

5 500 PLN (26 zł/m2)

6
-
210 m2
-
15885481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27732174 15885481 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę komfortowo wyposażoną kawalerkę na oś.Tysiąclecia w Katowicach.Mieszkanie składa sie z dużego salonu z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju i garderobyschowka.Okolica z dobrze rozbudowaną in...