• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na wynajem Śląskie

Znalezionych ofert: 715

15847481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26916479 15847481 UMEBLOWANE MIESZKANIE - TARNOWSKIE GÓRY - OS. Fazos! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Os. Fazos, usytuowane na parterze - czteropiętrowego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienk...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 400 PLN (42 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15875181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27525730 15875181 Lokal biurowy 24,5 m2 Centrum ul. Górnych Wałów monitoring elastyczna aranżacja Opis nieruchomości: Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 24,5 m2 , zlokalizowany na 2 piętrze kamienicy w centrum G...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 199 PLN (50 zł/m2)

11
-
24 m2
-
15875179 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27525727 15875179 Lokal biurowy 37,70 m2 Centrum ul. Górnych Wałów monitoring elastyczna aranżacja Opis nieruchomości: Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 37,70 m2 , zlokalizowany na 2 piętrze kamienicy w centrum...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 749 PLN (47 zł/m2)

11
-
37 m2
-
15875178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27525726 15875178 Lokal biurowy 24,10 m2 Centrum ul. Górnych Wałów monitoring elastyczna aranżacja Opis nieruchomości: Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 24,10 m2 , zlokalizowany na 2 piętrze kamienicy w centrum...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 199 PLN (50 zł/m2)

11
-
24 m2
-
15776857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25719087 15776857 Do wynajęcia mieszkanie - Wilcze Gardło, Gliwice Na wynajem oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 m2 , położone na piętrze domu jednorodzinnego w spokojnej i zielonej dzielnicy Wilcze Gardło . Opis mieszkania...

Gliwice (Wilcze gardło) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 300 PLN (36 zł/m2)

2
-
64 m2
-
15680069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 23818198 15680069 Do wynajęcia lokal usługowy gotowy do prowadzenia wymarzonej działalności przy ul. Wolności 294 w Zabrzu. Idealny pod butik, biuro obsługi czy salon kosmetyczny.Sala ekspozycyjna o powierzchni 22,30m2, pomieszczenie socjalne z toaletą o powierzchni 1...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

2 700 PLN (90 zł/m2)

11
-
30 m2
1900
15847132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26902225 15847132 Nowa kawalerka po remoncie 27 m² 10 piętro Gliwice, ul. Kochanowskiego Do wynajęcia świeżo wyremontowana, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m² , położona na 10 piętrze w bloku z windą przy ul. Kochanowskiego 31 w Gli...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 000 PLN (74 zł/m2)

1
-
27 m2
1980
15828563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26636942 15828563 Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy położony na 1. piętrze budynku w centrum Gliwic, przy ul. Kościuszki 22 . Lokal idealnie nadaje się m.in. na: kancelarię prawną kancelarię podatkową biuro rachunkowe gabinet psychol...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 990 PLN (38 zł/m2)

11
-
79 m2
-
15848345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935933 15848345 Na wynajem kompleks funkcjonalnych budynków usługowo-biurowych wraz z niską halą magazynowo-produkcyjną i rozbudowaną infrastrukturą zewnętrzną. Budynki usługowe znajdują się w Będzinie w centrum miasta i położone są na działce o powierzchni 7718m2.O...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 000 PLN (7 zł/m2)

8
-
135 m2
2010
15829574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26636943 15829574 2-pokojowe mieszkanie Gliwice Jagiellońska - umeblowane, gotowe do zamieszkania Na wynajem nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33 m² , położone blisko centrum Gliwic , przy ul. Jagiellońskiej 1 . Idealna propo...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
-
33 m2
1990
15140587 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10755467 15140587 Lokal do wynajęci w centrum Zabrza przy dworcu PKP z ruchliwą ulicą do dowolnej działalności. Lokal składa się z części głównej oraz zaplecza z łazienką i małym aneksem kuchennym z możliwością dowolnej przebudowy. Obecnie w lokalu jest zakład fryzjer...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

4 000 PLN (125 zł/m2)

11
-
32 m2
-
15841642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26792554 15841642 KOMFORTOWY LOKAL Z PARKINGIEM Oferta tylko w naszym biurze. Do wynajęcia powierzchnie biurowe w centrum miasta na terenie kompleksu biurowego z własnym parkingiem. 1. Lokal na 1 piętrze o powierzchni około 180 m2 składający się z ...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

7 500 PLN (42 zł/m2)

11
-
180 m2
-