• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie

Znalezionych ofert: 4 050

12521674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 20536 12521674 Do wynajęcia w Wodzisławiu Śląskim halamagazyn jednokondygnacyjna na poziomie gruntu bez rampy o powierzchni użytkowej docelowo około 5000 m2, na parceli o powierzchni około 1,6 ha. Hala jest w trakcie budowy, klient może przedstawić swoje sugestie, ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

92 250 PLN (18 zł/m2)

11
-
5000 m2
-
15703422 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24249256 15703422 Atrakcyjny Lokal do wynajęcia w Rybniku przy ul. Raciborskiej o powierzchni około 205 m2  w bliskim sąsiedztwie galerii Plaza. Lokal jest przestronny, posiada dwie duże witryny, wyposażony jest w klimatyzacje. W lokalu jest pomieszczenie socjalne,...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

5 999 PLN (29 zł/m2)

11
-
205 m2
-
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
-
167 m2
-
15451041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18855464 15451041 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży prawo wieczystego użytkowania działki o numerze 2157150 i powierzchni 1428m2 wraz z prawem własności wzniesionego na niej wolnostojącego budynku usługowego o powierzchni około 357 m2 oraz prawa własności działek o n...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (4 202 zł/m2)

11
-
357 m2
-
15214411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 12800734 15214411 Do sprzedaży teren inwestycyjny składający się z czterech działek o numerach (2136, 2146, 2156, 2166), położonych w Gorzycach (pow. wodzisławski woj. śląskie) przy ul. Bogumińskiej o łącznej powierzchni 4,57 ha. Działki zgodnie z przeznaczeniem wedłu...

Gorzyce (Śląskie, gm. Gorzyce)

6 856 500 PLN (150 zł/m2)

-
-
45710 m2
-
15043785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7911050 15043785 LOKAL DO WYNAJĘCIA RAZEM Z PARKINGIEM! Oferujemy powierzchnię do wynajęcia w dwukondygnacyjnym wolnostojącym budynku gastronomiczno-usługowym w Jastrzębiu-Zdroju u zbiegu ulic Małopolskiej i Wielkopolskiej. Nieruchomość położona na działce numer 1526...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

12 600 PLN (45 zł/m2)

11
-
280 m2
-
15897852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28011210 15897852 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2462 m² w spokojnej dzielnicy Zebrzydowice na obrzeżach Rybnika. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach 42,5 x 57,5 m Dostępne media: prąd w granicy działki, woda i ...

Rybnik (Zebrzydowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

380 000 PLN

-
-
2462 m2
-
15897400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28001986 15897400 Wyjątkowy dom w sercu miasta - oaza ciszy i spokoju jak na wsi! Szukasz miejsca, które pozwoli Ci korzystać z uroków miejskiego życia, ale po powrocie do domu marzysz o absolutnym resecie, śpiewie ptaków i porannej ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 000 PLN (11 677 zł/m2)

5
-
167 m2
2021
15884784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej 27711456 15884784 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m², położonego w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek przy ul. Paderewskiego.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej oko...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

340 000 PLN (5 763 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15897841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28010946 15897841 Luksusowy dom pasywny w Czekanowie z nowoczesnymi rozwiazaniami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu o powierzchni 250 m²,na działce 940 m2 zlokalizowanego w spokojnej miejscowości Czekanów ,kilkanaście min...

Czekanów (Śląskie, gm. Zbrosławice)

2 299 000 PLN (9 196 zł/m2)

4
1
250 m2
2025
15897842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28010952 15897842 2 pokoje 51,33 m² z piwnicą balkon Gołonóg 4 piętro do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie położone w Dąbrowa Górnicza, w dzielnicy Gołonóg, przy Alei J&...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

329 000 PLN (6 451 zł/m2)

2
-
51 m2
1977
15897822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28010684 15897822 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlanorolne położone w miejscowości Rokitno Szlacheckie, gmina Łazy, powiat zawierciański, województwo śląskie.Oferujemy sąsiadujące ze sobą działki o bardzo korzystnych wymiarach około 25 m szerokości oraz 170 m dłu...

Rokitno Szlacheckie (Śląskie, gm. Łazy)

350 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
4425 m2
-