• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Śląskie

Znalezionych ofert: 4 506

15865020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27279650 15865020 Na sprzedaż zabudowana działka budowlana o powierzchni 999 m2 w miejscowości Bielsko-Biała, w województwie śląskim.Super lokalizacja: obręb KAMIENICA.Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, natomiast zakwalifikowana...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

300 000 PLN (11 111 zł/m2)

2
-
27 m2
1999
15888027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799892 15888027 Wykończony dom gotowy do wprowadzenia! Cicha, spokojna okolica otoczona lasem. Wszystkie formalności związane z odbiorem są już zrealizowane. Budynek o powierzchni 102,16m2, posadowiony został na działce o pow. ok.450m2, Czechowice-Dziedzice, d...

Czechowice-Dziedzice (Prusiec) (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

875 000 PLN (8 578 zł/m2)

4
1
102 m2
2024
15807238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Koszęcin ul. Dworcowa 1158m2 26364025 15807238 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ulicy Dworcowej w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat lubliniecki. OPIS DZIAŁKI:Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Dworcowej w Koszęcinie. O...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)

214 230 PLN

-
-
1158 m2
-
15887582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787403 15887582 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁĄSCICIELA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW Na sprzedaż jednorodzinny dom w Dąbrowie Górniczej ZąbkowicePowierzchnia domu ok.140 m2- częściowo podpiwniczony,Parter domu to dwa pokoje z kuchnią i ł...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

839 000 PLN (5 993 zł/m2)

5
-
140 m2
1961
15887963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Osiedle Ptasie - 2 pokoje w niskiej zabudowie, zieleń i świetna lokalizacja! 27797673 15887963 OPIS MIESZKANIA Oferujemy do wynajęcia ładne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Katowic na osiedlu Ptasim przy ul. Wróbli. Lokal położony jest na 2 piętrze i składa się z: dużego salonu z wyjściem na balkon - poł...

Katowice (Brynów), Wróbli

2 000 PLN (39 zł/m2)

2
1
51 m2
-
15770957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25567500 15770957 GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący 696 333 667 Przedstawiam ofertę wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w Międzyrzeczu Dolnym w województwie śląskim.Nieruchomość o powierzchni 194,90 m² położona jest na malowniczej, 40-ar działce, w sąsiedz...

Międzyrzecze Dolne (Śląskie, gm. Jasienica)

1 100 000 PLN (5 644 zł/m2)

9
1
194.9 m2
1996
15351725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16572067 15351725 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerJest to apartament hotelowy (29,39 m2), który ma całkowicie wydzieloną część do spania oraz mały salon z kuchnią. Aneks kuchenny posiada wszystkie sprzęty potrzebne do codziennego użytku (lodówka, zmywarka...

Bielsko-Biała (Olszówka górna) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

2 000 PLN (69 zł/m2)

2
-
29 m2
2018
15738127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24903804 15738127 Przestronny lokal biurowy o powierzchni 70,7 m², położony na II piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja świetnie skomunikowany z centrum miasta, tylko 2,5 km od węzła drogi Racibórz–...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 300 PLN (33 zł/m2)

12
-
70.7 m2
-
15738260 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24905025 15738260 Przestronny lokal biurowy o powierzchni 46,1 m², położony na I piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja świetnie skomunikowany z centrum miasta, tylko 2,5 km od węzła drogi Racibórz–P...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 600 PLN (35 zł/m2)

12
-
46.1 m2
-
15738131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24903807 15738131 Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 85,3 m², położony na drugim piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja zapewnia świetne skomunikowanie z centrum miasta oraz szybki dojazd do głów...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 100 PLN (25 zł/m2)

12
-
85.3 m2
-
15738137 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24903802 15738137 Przestronny lokal biurowy o powierzchni 65,7 m², położony na II piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja świetnie skomunikowany z centrum miasta, tylko 2,5 km od węzła drogi Racibórz–...