• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Śląskie

Znalezionych ofert: 4 490

15888919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27832108 15888919 APARTAMENT Z OGRODEM SOSNOWIEC SIELEC 2 POKOJE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 44,83m² , położony na parterze. Możliwość zakupu zewnętrznego miejsca parkingowego. ROZKŁAD ...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

510 000 PLN (11 591 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
13718783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2022634 13718783 SERCE KATOWIC - CENTRUM MIASTA PIĘKNY APARTAMENT DO SPRZEDAŻY Prezentowana nieruchomość znajduję się na 3 pietrze w 4 piętrowej kamienicy, zadbanej i bardzo estetycznej, wejście zabezpieczone domofonem. KLIMATYZACJA W CAŁY MIESZKANIU. LOKAL SK...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

1 900 000 PLN (16 522 zł/m2)

3
-
115 m2
-
15676449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23770018 15676449 Oferuję do wynajęcia nowy, nieużywany Apartament w Nowym Budownictwie - Katowice, Piotrowice ul. Zbożowa. Mieszkanie o powierzchni 37m2 usytuowane jest na 5 piętrze w budynku 5 - piętrowym z windą i składa się z: - Przedpokoju z szafą zabudowaną -...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 PLN (62 zł/m2)

2
-
37 m2
2023
15632917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22878551 15632917 Przedstawiam ofertę sprzedaży działek w Bobrownikach ul. Słowackiego - 15 min od Katowic! Przedmiotem oferty są dwie działki: - 740 m2 - 739m2 Możliwość zakupu dwóch działek! Szerokość działki 25m2, długość 30m Media blisko działk...

Bobrowniki (Śląskie, gm. Bobrowniki)

259 000 PLN

-
-
740 m2
-
15797479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26147069 15797479 Dostępne do 01.01.2026 rok Współczesne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji w Siemianowicach Śląskich ul. Łokietka to doskonała okazja dla tych, którzy poszukują spokojnego miejsca do życia blisko centrum. Komfortowe, w pełn...

Siemianowice Śląskie (Bytków) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

1 999 PLN (53 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15826985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26650710 15826985 Pierwszy najem 2 pokoje 29 m² (Chorzów) Pierwszy najem. Po generalnym remoncie. Wszystko nowe, 29 m² komfortu. Są mieszkania, do których wchodzi się bez wahania. Bo od pierwszej chwili czuć świeżość, spok&a...

Chorzów (Chorzów) (Śląskie, gm. Chorzów)

2 100 PLN (72 zł/m2)

2
-
29 m2
-
15888840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830399 15888840 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Chorzowskiej 12 o pow. 52,6 m2 z dużą piwnicą o pow. 15,2 m2. Pełna własność z wpisem do księgi wieczystej. Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni, łazie...

Ruda Śląska (Nowy bytom) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

299 000 PLN (5 642 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15888724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27821483 15888724 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJILokalizacja: Katowice – Zarzecze ul. Grota Roweckiego, druga linia zabudowyPowierzchnia domu: 225 m²Powierzchnia działki: 926 m²Cena: 1 487 000 zł⸻Kluczowe atuty:LokalizacjaKatowice – Zarzecze, jedna z najbardzie...

Katowice (Zarzecze) (Śląskie, gm. Katowice)

1 487 000 PLN (6 609 zł/m2)

5
-
225 m2
-
15885481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27732174 15885481 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę komfortowo wyposażoną kawalerkę na oś,Tysiaclecia w Katowicach.Mieszkanie składa sie z dużego salonu z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju i garderobyschowka.Okolica z dobrze rozbudowaną in...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

1 650 PLN (43 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15876192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27532550 15876192 Oferuję do wynajmu 2 -pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego bloku w Zabrzu, przy ul. TatarkiewiczaBudynek w b. dobrym stanie, klatka schodowa zadbanaBardzo dobra jakość wykończenia - na ścianach gładzie, na podłogach panele i kafle.Miesz...

Zabrze (Kotarbińskiego) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 400 PLN (27 zł/m2)

2
1
52 m2
1980
15807245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlano letniskowa Panoszów 1435m2 26364081 15807245 Szukasz działki pod budowę domu lub terenu rekreacyjnego na Śląsku? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-letniskową o powierzchni 841 m², położoną w malowniczej miejscowości Panoszów (gmina Ciasna, powiat lubliniecki). Nieruchomość znaj...

Panoszów (Śląskie, gm. Ciasna)

143 500 PLN

-
-
1435 m2
-
15807207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka letniskowa 841m2 Park krajobrazowy 26364080 15807207 Marzysz o domku letniskowym w sercu lasu? Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 841 m², położoną w malowniczej miejscowości Panoszów (gmina Ciasna, powiat lubliniecki). Nieruchomość znajduje się na terenie Parku Krajob...