• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Częstochowa

Znalezionych ofert: 297

15666516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M2 36 m2 z możliwością adaptacji na M3 23587703 15666516 Na sprzedaż atrakcyjne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², z możliwościa przebudowy na 2 pokojowe z aneksem kuchennym, zlokalizowane na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Częstochowy - Trzech Wieszczó...

Częstochowa (Trzech wieszczów) (Śląskie, gm. Częstochowa)

215 000 PLN (5 972 zł/m2)

1
1
36 m2
1970
15703855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy 138 m2, własność 24253716 15703855 Na sprzedaż lokal użytkowy 138,2 m² - wysoki standard, parter, dostępny od zaraz!- Lokalizacja: blisko centrum- Powierzchnia: 138,2 m²- Piętro: Parter- Dostępność: Od zaraz- Ogrzewanie: Indywidualne gazoweNa sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o powie...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

750 000 PLN (5 435 zł/m2)

11
-
138 m2
1980
15538487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w cichej okolicy 20784692 15538487 Na sprzedaż przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Broniewskiego w dzielnicy Tysiąclecie.Mieszkanie słoneczne (okna usytuowane na południe, wschód i zachód), ni...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

350 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
1
56 m2
1975
15762228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 52 m2 blisko Promenady, balkon 25400923 15762228 2-pokojowe mieszkanie z wnęką do remontu o powierzchni 52 m². Piękny widok na miasto, wszędzie blisko. Lokalizacja sprawia, że może być to idealny lokal pod wynajem.IX piętro, lokalizacja:- blisko szkoła, przedszkole- kilka minut spacerem do parku wo...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

275 000 PLN (5 288 zł/m2)

2
1
52 m2
1972
15459082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zabudowie szeregowej Północ 19021794 15459082 Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym domu o podwyższonym standardzie, z ogrodem i garażem - na spokojnym osiedlu z doskonałym dojazdem do centrum. Stan surowy - zamknięty.Istnieje możliwość dokończenia budowy do stanu deweloperskiego w cenie 728 000 z...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

620 000 PLN (4 526 zł/m2)

5
2
137 m2
2025
15856736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27104342 15856736 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerJeżeli ważna jest dla Państwa wygodna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum Częstochowy, cicha, spokojna i dyskretna okolica, mamy do sprzedania podpiwniczony dom piętrowy, zlokalizowany w zielonej dzi...

Częstochowa (Wrzosowiak) (Śląskie, gm. Częstochowa)

560 000 PLN (4 308 zł/m2)

4
-
130 m2
1974
15854078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyczerpy 55 x 112m 27070218 15854078 Pięknie położona, ustawna, uzbrojona działka budowlana na Wyczerpach. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, wodę, prąd. Pomimo wygodnego dojazdu do Częstochowy okolica sprawia wrażenie wiejskiej i sielskiej.Areał w otoczeniu ładnych domów. Na d...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN

-
-
6000 m2
-
15344116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16347315 15344116 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerObręb 197, numer działki 212Powierzchnia 6608 m kw.Szerokość przy drodze to około 19 metrów.Do sprzedania piękna działka o wielkości 0,66 ha w spokojnej okolicy. Położona jest na obrzeżach Częstochowy w dz...

Częstochowa (Mirów) (Śląskie, gm. Częstochowa)

145 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
6608 m2
-
15841640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26792540 15841640 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnych Apartamentów zlokalizowanych w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego! Piętro z tarasem- idealny Apartament dla Ciebie! ✅ Osobne wejścia ✅ Miejsce parkingowe w cenie ✅ Możliwość fotowolt...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

550 000 PLN (7 432 zł/m2)

3
-
74 m2
2025
15841646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26792541 15841646 Biuro Nieruchomości Centrum Nieruchomości i Finansów zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 56m2 położonego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie w dzielnicy Centrum . M...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

329 000 PLN (5 875 zł/m2)

3
-
56 m2
1970
15841652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26792542 15841652 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnych Apartamentów zlokalizowanych w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego! Parter o ogrodem- idealny Apartament dla Ciebie! ✅ Osobne wejścia ✅ Miejsce parkingowe w cenie ✅ Możliwość fotowolt...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

550 000 PLN (8 333 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15580552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka przemysłowa na ul.Żyznej w Częstochowie 21773512 15580552 Oferujemy na sprzedaż działkę przemysłową o powierzchni 2,4 ha, położoną na terenie zakładów Sabinów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się w strefie przemysłowej, w otoczeniu funkcjonujących zakładów przemysłowych.Podstawowe informacje:• Powierzc...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

3 000 000 PLN

-
-
24000 m2
-