• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Częstochowa

Znalezionych ofert: 295

15841620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792538 15841620 Do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,1 m2 ,położone na 3 piętrze(nie ostatnim) w bloku 3-piętrowym w dzielnicy Raków-Łukasińskiego. - dwa oddzielne pokoje, w jednym szafa w zabudowie - ustawna kuchnia wraz ze sprzętem AGD(zmywarka, pralka, lodówko-z...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

225 000 PLN (4 592 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15893337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27908437 15893337 Do sprzedaży M-3 o powierzchni 34,48 m2, położone na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym w dzielnicy Raków, ul. Leśmiana. W wersji pierwotnej było to M-2 jednak przestrzeń pozwoliła na aranżację, z której obecnie jest M-3. Jak to wygląda: - Pokój dzie...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

239 000 PLN (7 029 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15867872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27355111 15867872 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie o powierzchni 51 m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. a dodatkowo wydzielonej części na garderobę i loggii. Posiada również pomieszczenie przynależne - komórkę w piwnicy. Eks...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

310 000 PLN (6 078 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15884910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714352 15884910 1 piętro przy ul. Iwaszkiewicza Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na pierwszym piętrze przy ul. Iwaszkiewicza 1 . Mieszkanie o powierzchni 52m2 posiada funkcjonalny układ i składa się z...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

309 000 PLN (5 942 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15841692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26792792 15841692 Do sprzedaży M-4, o powierzchni 61 m2, położone na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Północ. - 3 oddzielne pokoje - kuchnia w zabudowie - łazienka razem z WC - w przedpokoju szafa w zabudowie Dodatkowo: - duży balkon na szerokość...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

430 000 PLN (7 049 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15887727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791786 15887727 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZnasz to uczucie, gdy chcesz zamieszkać w miejscu, które jest do zamieszkania i gotowe do wprowadzenia.Mieszkanie o pow. 46m2 z jasnym salonem i oddzielną kuchnią znajduje się na 3. piętrze w bloku czteropiętrowy...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

365 000 PLN (7 935 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15889812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27862107 15889812 Do sprzedaży dom jednorodzinny położony na dużej działce o powierzchni 5446m2 położony w dzielnicy Mirów w Częstochowie, przy ul Hektarowej. Na wysokim parterze znajduję się salon, kuchnia, łazienka, oraz dwa pokoje W przyziemiu garaż jednostanowis...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

499 000 PLN (4 990 zł/m2)

3
1
100 m2
1990
15881973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653429 15881973 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Tysiącleciu. Lokal ma ok. 51,4 m², balkon, piwnicę, nową kuchnię z AGD i jest dostępny od zaraz. To dobra propozycja dla os...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

407 000 PLN (7 827 zł/m2)

3
-
52 m2
1980
15859879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27178546 15859879 APARTEMENTY TWORZONE Z PASJĄ BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO i BEZ PODATKU PCC PROMOCJA WIOSENNA 8900 złm2, komórka lokatorska GRATIS Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej. PARKITKA - ŁÓDZKA 166 to nowy a...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

315 683 PLN (9 020 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15859878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27178545 15859878 APARTEMENTY TWORZONE Z PASJĄ BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO i BEZ PODATKU PCC PROMOCJA WIOSENNA 8700 złm2, komórka lokatorska GRATIS Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej. PARKITKA - ŁÓDZKA 166 to nowy a...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

455 880 PLN (8 767 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15868694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27388847 15868694 Przestronne mieszkanie dwupokojowe położona na parterze w niskim bloku przy ul. Kosmicznej. W większym pokoju znajduje się duża wnęka, którą wykorzystano na zabudowanie pojemnej szafy. Alternatywnie można przenieść kuchnię we wnękę ( bliskie sąsied...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

275 000 PLN (5 392 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15845595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26864002 15845595 DZIAŁKA ZABUDOWANA DOMEM W STANIE SUROWYM ORAZ GOTOWĄ HALĄ USŁUGOWO- PRODUKCYJNO -MAGAZYNOWĄ. UL. TURKUSOWA, CZĘSTOCHOWA GNASZYN. W POBLIŻU AUTOSTRADA A1 I DK46. W całości ogrodzona zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 2603 m2, na...

Częstochowa (Gnaszyn górny) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN (2 315 zł/m2)

4
2
540 m2
2014