• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Częstochowa

Znalezionych ofert: 296

15845595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26864002 15845595 DZIAŁKA ZABUDOWANA DOMEM W STANIE SUROWYM ORAZ GOTOWĄ HALĄ USŁUGOWO- PRODUKCYJNO -MAGAZYNOWĄ. UL. TURKUSOWA, CZĘSTOCHOWA GNASZYN. W POBLIŻU AUTOSTRADA A1 I DK46. W całości ogrodzona zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 2603 m2, na...

Częstochowa (Gnaszyn górny) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN (2 315 zł/m2)

4
2
540 m2
2014
15870804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27439293 15870804 DZIAŁKA ZABUDOWANA GOTOWĄ HALĄ USŁUGOWO- PRODUKCYJNO -MAGAZYNOWĄ ORAZ DOMEM W STANIE SUROWYM. UL. TURKUSOWA, CZĘSTOCHOWA GNASZYN, W POBLIŻU AUTOSTRADA A1 I DROGA KRAJOWA DK46. W całości ogrodzona zagospodarowana działka budowlana o powierzchni...

Częstochowa (Gnaszyn górny) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN (2 874 zł/m2)

11
-
435 m2
2014
15870806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27439296 15870806 DZIAŁKA ZABUDOWANA GOTOWĄ HALĄ USŁUGOWO- PRODUKCYJNO -MAGAZYNOWĄ ORAZ DOMEM W STANIE SUROWYM. UL. TURKUSOWA, CZĘSTOCHOWA GNASZYN, W POBLIŻU AUTOSTRADA A1 I DROGA KRAJOWA DK46. W całości ogrodzona zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 2...

Częstochowa (Gnaszyn górny) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN (2 874 zł/m2)

11
-
435 m2
2014
15885670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27736664 15885670 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom na sprzedażW cichej i spokojnej okolicy - przestronny, dwukondygnacyjny dom : ul. Makuszyńskiego 156, Częstochowa.Wyobraź sobie przestrzeń, w której komfort łączy się z naturą — każdy zakątek stworzony...

Częstochowa (Wyczerpy dolne) (Śląskie, gm. Częstochowa)

739 000 PLN (3 790 zł/m2)

7
-
195 m2
2021
15882431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27663874 15882431 Do sprzedaży M-3, o powierzchni 52,4 m2, położone na 6 piętrze w wieżowcu 10-piętrowym w dzielnicy Ostatni Grosz. - oddzielne pokoje - z wnęki wygospodarowana sypialnia - kuchnia wraz z widocznymi meblami - łazienka razem z WC - w przedpokoju...

Częstochowa (Ostatni grosz) (Śląskie, gm. Częstochowa)

268 000 PLN (5 154 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15841627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792537 15841627 Do sprzedaży M-3,o powierzchni 46,73 m2,położone na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym, Stare Miasto-Garibaldiego. Mieszkanie wolne, puste, gotowe do remontu. Dwa oddzielne pokoje, w jednym z nich balkon. Ładna, ustawna kuchnia. Łazienka razem z WC. W ...

Częstochowa (Stare miasto) (Śląskie, gm. Częstochowa)

210 000 PLN (4 565 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15877720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27577817 15877720 20 ha gruntów inwestycyjnych miasto Częstochowa .węzeł autostrady A-1, MPZP - logistyka ,produkcja , regularny kształt zbliżony do prostokąta . Dobry dojazd i dostęp do drogi publicznej dogodny wjazd na węzeł autostrady A-1,Cena ofertowa:210 PLN m k...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

42 000 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
200000 m2
-
15877721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27577814 15877721 Oferta sprzedaży gruntu dla dewelopera .Grunt inwestycyjny położony jest w Centrum Częstochowy w atrakcyjnej lokalizacji . Nieruchomość o powierzchnia 11.399 m.kw . kształt gruntu zbliżony do prostokąta,oszerokości wzdłuż ulicy 130 m głębokość 92 m...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

16 000 000 PLN (1 404 zł/m2)

-
-
11399 m2
-
15877734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27577816 15877734 Idealny grunt komercyjny (handel , usługi ,produkcja ) o szerokim spektrum inwestycyjnym, zlokalizowany w Częstochowie przy ulicy Brata Alberta .Oferujemy do sprzedaży nieruchomości gruntową o powierzchnia ,- 40118 m 2, w kształcie prostokąta o szero...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

10 430 000 PLN (260 zł/m2)

-
-
40118 m2
-
15866471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27320870 15866471 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu:Lokal parterowy położony w bardzo ruchliwym miejscu przy ul. Warszawskiej, frontem do ulicy, z bezpośrednim wejsciem z ulicy, szerokość fronu 18,5 metra, całość frontu przeszklona. Powierzchnia l...

Częstochowa (Stare miasto) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 500 000 PLN (9 728 zł/m2)

11
-
257 m2
-
15866449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27320869 15866449 Obiekt usługowo-handlowy przy głównej ulicy miasta – doskonała ekspozycjaNa sprzedaż budynek usługowo-handlowy położony przy jednej z głównych, przelotowych ulic miasta, w sąsiedztwie salonów samochodowych, placówek medycznych i punktów usługowych. B...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

950 000 PLN (4 657 zł/m2)

11
-
204 m2
-
15866530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320838 15866530 Do sprzedania działka budowlana 975 m2 na Stradomiu w okolicy ul. Przestrzennej. Objęta planem zagospodarowania 1 MNU zabudowan jednorodzinna z usługami. Bardzo spokojna okolica . Woda i prąd w ulicy w odległości ok 50 m od działki. Gaz w ulicy przy...

Częstochowa (Kawodrza) (Śląskie, gm. Częstochowa)

160 000 PLN (164 zł/m2)

-
-
975 m2
-