• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 178

15563168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21391816 15563168 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 93 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w klimatycznej kamiennicy w centrum Gliwic przy ulicy Ziemowita. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

790 000 PLN (8 495 zł/m2)

3
1
93 m2
1900
15897400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28001986 15897400 Wyjątkowy dom w sercu miasta - oaza ciszy i spokoju jak na wsi! Szukasz miejsca, które pozwoli Ci korzystać z uroków miejskiego życia, ale po powrocie do domu marzysz o absolutnym resecie, śpiewie ptaków i porannej ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 000 PLN (11 677 zł/m2)

5
-
167 m2
2021
15897314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28000794 15897314 Żerniki. Ciekawa działka w dobrej i poszukiwanej lokalizacji. Kształt pozwala na wiele aranżacji projektowych. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Media: woda, gaz i prąd w drodze. Dla znacznej części działki jest aktualnie obowiązujący M...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

600 000 PLN

-
-
1256 m2
-
15897675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28007947 15897675 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 54,81 m², położone na 3 piętrze niskiego bloku przy ul. Syriusza w Gliwicach. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem.Lokal skł...

Gliwice (Os. kopernika) (Śląskie, gm. Gliwice)

399 000 PLN (7 613 zł/m2)

2
1
52.41 m2
1982
15894572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944621 15894572 Kawalerka do remontu - 26,05 m2 Gliwice, ul. Chorzowska 1 piętro Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 26,05 m2, położony na 1 piętrze w niskiej kamienicy w Gliwicach, przy ul. Chorzowskiej. Układ (zgodnie z KW): • 1 pok&oa...

Gliwice (Zatorze) (Śląskie, gm. Gliwice)

110 000 PLN (4 231 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15863055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27238006 15863055 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 - Gliwice, Karolinki taras + ogródek 2 niezależne miejsca parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska - dodatkowo płatne 90.000zł Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 030 000 PLN (10 619 zł/m2)

4
-
97 m2
2021
15894635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27947970 15894635 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem Gliwice, os. Wojska Polskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego, ustawnego i doskonale skomunikowanego mieszkania położonego przy al. Majowej w Gliwicach, na zielonym i cenion...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

455 000 PLN (7 583 zł/m2)

4
-
60 m2
-
15890485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878371 15890485 3 pokoje z balkonem 62,6 m² Trynek Duży potencjał 375 000 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 6 2,6 m² , położone w Gliwicach przy ul. Asnyka 21A2, w dzielnicy Trynek. Lokal znajduje się na wyso...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

375 000 PLN (6 048 zł/m2)

3
-
62 m2
1990
15852439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27032786 15852439 Gliwice - ul. Poniatowskiego 3 pokoje 61 m2 balkon 10 m2 kamienica po termomodernizacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,07 m2 , położone na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Poniatowskiego w Gliwicach. Budyne...

Gliwice (Zatorze) (Śląskie, gm. Gliwice)

359 000 PLN (5 885 zł/m2)

3
-
61 m2
1935
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15823530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26636941 15823530 Mieszkanie - Gliwice, ul. Jowisza, os. Kopernika Przytulne mieszkanie o pow. 52,50 m2 , położone na 3 piętrze niskiego bloku , na popularnym i zielonym osiedlu Kopernika w Gliwicach. Lokal idealny zarówno dla pary, singla,...

Gliwice (Kopernik) (Śląskie, gm. Gliwice)

369 000 PLN (7 096 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15839742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26759423 15839742 Zapraszam do odkrycia 4-pokojowego mieszkania , które znajduje się na 4 piętrze kamienicy przy Placu Piłsudskiego 3 w Gliwicach. Mieszkanie o powierzchni 94 m² oferuje przestrzeń do aranżacji według twoich potrzeb. 4 pok...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

499 000 PLN (5 309 zł/m2)

4
-
94 m2
1920