• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 178

15897533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28005747 15897533 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNiepowtarzalna oferta w centrum Gliwic bezpośrednio od właściciela- bez prowizjicena zawiera VAT, wystawiam fakturę VAT dlatego kupujący oszczędza też na podatku PCCNa sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe miesz...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

494 000 PLN (13 000 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15891246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893186 15891246 Do sprzedania luksusowe mieszkanie z dużym ogródkiem położone w Gliwicach przy ul. Lublinieckiej na monitorowanym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy.Mieszkanie położone jest na parterze i składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

860 000 PLN (12 853 zł/m2)

3
1
66.91 m2
2019
15762020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397450 15762020 Nieruchomość położona w Gliwicach w rejonie ul. Sztygarskiej o powierzchni 2952 m² w skład której wchodzi działka gruntu nr 952 zapisana w księdze wieczystej GL1G000522943. Działka leży na terenie płaskim, ma nieregularny...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 250 000 PLN (423 zł/m2)

-
-
2952 m2
-
15896630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27984448 15896630 Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe + salon o pow.75,99 m 2 (z antresolą, istnieje możliwość dostawienia ściany i zrobienia 3 pokoi + antresola) na Trynku. Mieszkanie po remoncie, urządzone w nowoczesnym stylu, utrzymane w kolorac...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

555 555 PLN (7 407 zł/m2)

3
-
75 m2
-
15463221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19124489 15463221 *Oferta tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej*Na sprzedaż przedstawiamy Państwu bardzo przytulny i słoneczny dom o powierzchni 180 m2  usytuowany na działce o powierzchni 394 m2  w spokojnej dzielnicy Gliwic.Nieruchomość z nowym tarasem, na którym...

Gliwice (Ostropa) (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (4 439 zł/m2)

5
-
180 m2
1930
15849480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26969239 15849480 Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w doskonałej lokalizacji w Gliwicach ? Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 74,59 m2 w kamienicy po term...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

649 000 PLN (8 770 zł/m2)

2
1
74 m2
1930
15882400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27661714 15882400 Żerniki. Ciekawa oferta w dobrej i poszukiwanej lokalizacji. Kształt pozwala na wiele aranżacji projektowych. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Dojazd z dwóch stron. Działka częściowo uzbrojona: woda na działce, gaz i prąd w drodze. Ogrod...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

600 000 PLN

-
-
2230 m2
-
15762019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397449 15762019 Nieruchomość położona w Gliwicach w rejonie ul. P. Niedurnego o powierzchni 4221 m², w skład której wchodzi działka gruntu 945 zapisana w księdze wieczystej GL1G000909481. Kształt nieregularny zbliżony do prostokąta, nieo...

Gliwice (Brzezinka) (Śląskie, gm. Gliwice)

220 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
4221 m2
-
15762016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397447 15762016 Nieruchomości obejmują działki gruntu numer 1401, 1403, 146, 1472, 149, 153 i 1542 o łącznej powierzchni 350963 m² zapisane w księgach wieczystych GL1G000758829, GL1G001094335, GL1G001213592, GL1G000176029. Działki bezpoś...

Gliwice (Bojków) (Śląskie, gm. Gliwice)

44 075 000 PLN (126 zł/m2)

-
-
350963 m2
-
15827805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625333 15827805 Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej. Działka stanowi zieleń pomiędzy blokami mieszkalnymi. Działka leży na terenie płaskim, ma regularny kształt. W bliskiej odległości znajdują się budynki handlo...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

700 000 PLN (324 zł/m2)

-
-
2160 m2
-
15827815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625332 15827815 Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej stanowiąca dwie działki o numerach 15603 i 15604 o łącznej powierzchni 0,8367 ha. Działki stanowią teren zieleni pomiędzy blokami mieszkalnymi, poprzecinany ch...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 900 000 PLN (347 zł/m2)

-
-
8367 m2
-
15856213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27086837 15856213 Nieruchomość zlokalizowana jest w Gliwicach w rejonie ul. Ku Dołom o powierzchni 28868 m² w skład której wchodzi działka nr 44 zapisana w księdze wieczystej GL1G000363568. Bezpośrednie sąsiedztwo od północy, wschodu i zac...

Gliwice (Wójtowa wieś) (Śląskie, gm. Gliwice)

5 900 000 PLN (204 zł/m2)

-
-
28868 m2
-