• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 456

15821066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26602574 15821066 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

492 161 PLN (8 948 zł/m2)

2
-
55 m2
2027
15821064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26599210 15821064 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

451 528 PLN (9 031 zł/m2)

2
-
50 m2
2027
15821077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591299 15821077 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

756 800 PLN (8 600 zł/m2)

3
-
88 m2
2027
15821075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26590875 15821075 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

994 610 PLN (7 894 zł/m2)

5
-
126 m2
2027
15872269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 27488971 15872269 Na sprzedaż luksusowa rezydencja w prestiżowej dzielnicy Katowic - Podlesie Oferuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni ok. 300 m², położoną na działce ok. 1200 m², w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach - Po...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

2 650 000 PLN (8 833 zł/m2)

6
3
300 m2
2026
15821065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26599384 15821065 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

492 161 PLN (8 948 zł/m2)

2
-
55 m2
2027
15821079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591537 15821079 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

579 568 PLN (8 916 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15821073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26591414 15821073 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

983 633 PLN (8 336 zł/m2)

5
-
118 m2
2027
15821087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26590688 15821087 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

982 305 PLN (8 325 zł/m2)

5
-
118 m2
2027
15821076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26589626 15821076 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

998 287 PLN (9 075 zł/m2)

4
-
110 m2
2027
15821086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588659 15821086 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

509 198 PLN (9 430 zł/m2)

2
-
54 m2
2027
15895122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27959594 15895122 a sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Boya-Żeleńskiego 1124 w dzielnicy Kostuchna. Lokal jest dwustronny, co zapewnia dobre doświetlenie pomieszczeń i komfort użytkowania. Mieszkanie znajduje się w budynku zarządzanym przez wsp&am...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

210 000 PLN (4 565 zł/m2)

2
-
46 m2
-