• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 456

15597001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22110973 15597001 Na sprzedaż zachwycające mieszkanie o powierzchni 65 m², w cenie 559 999 PLN, co daje cenę 8615 PLN za metr kwadratowy. Nieruchomość znajduje się w urokliwym zakątku Katowic, w dzielnicy Ochojec, przy ulicy Szewskiej. Jest to doskonała propozycja dla...

Katowice (Ochojec) (Śląskie, gm. Katowice)

530 000 PLN (8 154 zł/m2)

3
2
65 m2
1979
15719475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24567907 15719475 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Piotrowicach przy ul. Radockiego, Osiedle Odrodzenia "Manhattan" Mieszkanie - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną Księgą Wieczystą o powierzchni 4...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

365 000 PLN (7 604 zł/m2)

2
-
48 m2
1985
15419284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18118130 15419284 Zapraszamy do zakupu nowoczesnego, wyremontowanego mieszkania o powierzchni 34m², zlokalizowanego w sercu Katowic na zielonym i prestiżowym Osiedlu Tysiąclecia.Atrakcyjna lokalizacja:Mieszkanie znajduje się przy ulicy Tysiąclecia, w nowoczesnym budyn...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

430 000 PLN (12 647 zł/m2)

1
1
34 m2
2020
15645202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23193030 15645202 Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania oraz uzyskania dodatkowych informacji. To unikalna okazja, aby stać się właścicielem mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach!Dostępne ogrzewanie miejs...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

2
-
46 m2
1980
15890358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27875894 15890358 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBezpośrednio od właścicielaDom 154 m² w Katowicach (Dąbrówka Mała)Tytuł: Okazja: Przestronny dom 154 m² w Katowicach – Dąbrówka Mała, ul. Biniszkiewicza 57Opis:Na sprzedaż dom o powierzchni 154 m², położon...

Katowice (Dąbrówka mała) (Śląskie, gm. Katowice)

900 000 PLN (5 844 zł/m2)

7
-
154 m2
1995
15894474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27942789 15894474 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSzukasz mieszkania, w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dobrym dostępem do centrum miasta?Oto idealne rozwiązanie!Poznaj wyjątkową nieruchomość położoną w sąsiedztwie stawów, drzew i licznych ś...

Katowice (Szopienice) (Śląskie, gm. Katowice)

359 000 PLN (8 975 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15879135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne mieszkanie 2 pokojowe z dwoma balkonami 27608865 15879135 Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe na Brynowie przy ul. Modrzejewskiej zlokalizowane na 2. piętrze.Atuty:- Dwa Balkony (Wschód-Zachód)- Ogrzewanie miejskie bez podzielników- Instalacja elektryczna ...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

414 500 PLN (7 821 zł/m2)

2
-
53 m2
1960
15891098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27886533 15891098 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,9 m2. Zlokalizowane jest ono na cenionym osiedlu Śląskie Ogrody położonym tuż przy Parku Śląskim. Mieszkanie wykończone zostało w wysokim standardzie i jest go...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

810 000 PLN (14 727 zł/m2)

4
1
55 m2
2020
15845801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869890 15845801 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 55m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzut j...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

675 125 PLN (12 275 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15845799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869888 15845799 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 54,70m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzu...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

671 422 PLN (12 434 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15877173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562569 15877173 REZERWACJANa sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w Katowicach przy ul. Kujawskiej.Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim, 4 piętrowym bloku po termomodernizacji.Mieszkanie składa się z:- dwóch niezależnych pokoi- oddzielnej...

Katowice (Bogucice) (Śląskie, gm. Katowice)

385 000 PLN (7 404 zł/m2)

2
-
52 m2
1970
15790487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25968165 15790487 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego,2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,37 m2 z balkonem, usytuowanego na 11. piętrze.Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Park Śląski i znajdujące się w nim rozległe tereny zielone mieszczą się dosłow...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

670 000 PLN (15 581 zł/m2)

2
1
43 m2
2017