• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Rybnik

Znalezionych ofert: 113

15896817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988431 15896817 Idealna oferta dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji lub pod inwestycję!Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,85 m², położone przy ul. Wrębowej, z pięknym widokiem na okolicę.Lokal znajduje się na 3. piętrze w...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

210 000 PLN (4 565 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15896190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27971514 15896190 Dom 163 m2 - piękna działka 657 m2 - RybnikNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony przy ul. Boguszowickiej w Rybniku z 1933 r. Świetna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, autostrady A1 oraz trasy PszczynaRacibórz. Nieruch...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

439 000 PLN (2 710 zł/m2)

6
1
162 m2
1933
15886386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27756403 15886386 M4, 60 m² - 2 sypialnie - balkon - ostatnie piętro + GARAŻFunkcjonalne mieszkanie w kameralnym, niskim budynku. Ostatnie piętro gwarantuje ciszę i brak sąsiadów nad głową, a układ daje duże możliwości aranżacyjne.Najważniejsze informacje- powierzchni...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

299 900 PLN (4 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1979
15830905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26682515 15830905 Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów.Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m², położone w kameralnym, niskim budynku.Lokal kilka lat temu przeszedł ka...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

359 900 PLN (5 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15867838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27352772 15867838 Mieszkanie trzypokojowe 1. piętroUkład mieszkania:- trzy niezależne, ustawne pokoje - kuchnia z oknem - funkcjonalny korytarz - łazienka oraz osobne WC - balkon typu loggia - do mieszkania przynależy piwnica Lokalizacja:- ul. Zebrzydowicka - ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

309 990 PLN (5 536 zł/m2)

3
1
56 m2
1960
15847522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26917519 15847522 Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne M3 o powierzchni 46,2 m² z balkonem, położone na 4. piętrze w bloku z windą przy ul. Wawelskiej, osiedle Nowiny!Genialna oferta mieszkania po remoncie w świetnej lokalizacji blisko Centrum Rybnika!Rozkład mieszkania...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

319 000 PLN (6 935 zł/m2)

2
1
46 m2
1981
15230279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13335701 15230279 Duży, przestronny 500-metrowy dom w Rybniku z piękną zagospodarowana działką. Wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 500,31 w Rybniku dla 2 pokoleniowej rodziny lub jako inwestycja dla prowadzenia działalności gospodarczej.Działka dogodnie położona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 156 700 PLN (4 288 zł/m2)

7
3
503 m2
1987
15753704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25206263 15753704 Ustawne 2 pokoje z przestronną kuchnią w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,13 m² przy ul. Górniczej w Rybniku, usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku. Idealne rozwiązanie zarówno dla rodzin, seniorów, osób młodych, jak i ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

260 000 PLN (5 417 zł/m2)

2
1
48 m2
1971
15823971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633222 15823971 Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m², położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości do zamieszkania od zaraz, z możliwością ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

319 000 PLN (5 063 zł/m2)

4
1
63 m2
1970
15876705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27548370 15876705 Działka budowlana 1369 m² - Ochojec - top lokalizacjaTo jedna z tych ofert, gdzie lokalizacja robi całą różnicę. Spokojna, zielona okolica w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Rybnika idealna pod budowę domu.Najważniejsze informacje- powierzch...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

449 000 PLN (328 zł/m2)

-
-
1369 m2
-
15885281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27721859 15885281 Działka 5612 m² - usługiprodukcja - 51x110 m - ul. GruntowaDuża, ustawna działka inwestycyjna o szerokim wachlarzu możliwości. Idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową w świetnie skomunikowanej lokalizacji.Najważniejsze informacj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

625 000 PLN (111 zł/m2)

-
-
5612 m2
-
15803406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26294755 15803406 Idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę, zieleń i komfort codziennego życia mieszkanie przy ul. Karskiego to rzadko dostępna oferta w tej części Rybnika.Na sprzedaż:- 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,53 m²- wygodne I piętro w niskim, kamer...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

249 000 PLN (5 188 zł/m2)

2
1
48 m2
1980