• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Sosnowiec

Znalezionych ofert: 116

15895936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27963249 15895936 Hala, Budynek Użytkowy, Sosnowiec, ul. Nowopogońska Cena: 2 250 000 zł. Powierzchnia Hali: 1 202 m². Działka: 1 761 m² Gotowy do działalności obiekt produkcyjno-magazynowy. Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny budyne...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 250 000 PLN (1 872 zł/m2)

11
-
1202 m2
1970
15850042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26986587 15850042 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej nieruchomości z dwoma balkonami. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku (4-piętrowym) po termomodernizacji. Dla mieszkańców dostępny jest parking odgrodzony szlabane...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

487 900 PLN (7 998 zł/m2)

3
1
61 m2
1975
15450745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18850414 15450745 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,55 m², zlokalizowane w samym centrum Sosnowca. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze 4-piętrowej kamienicy, co zapewnia wygodę i komfort codziennego życia.W skład mieszkania wchodzi prze...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

239 000 PLN (4 509 zł/m2)

2
1
53 m2
1900
15822714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26625800 15822714 --- WOLNOSTOJĄCY --- PIĘTROWY --- 5 POKOI --- SALON === TARAS --- DO REMONTU --- WŁASNEJ ARANŻACJI --- SOSNOWIEC - KLIMONTÓW --- Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący, piętrowy o pow. 160m2. usytuowany na działce o pow. 415...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

740 000 PLN (4 625 zł/m2)

6
-
160 m2
1978
15290265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14889792 15290265 --- OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- Sosnowiec POGOŃ --- 2POKOJE BALKON --- Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-3 o pow. 44,5m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń. Mieszkanie składa się z 2pokoi, kuchni, łazienki z WC,...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

289 000 PLN (6 568 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15729951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24769976 15729951 --- NOWE --- 3 POKOJE --- TARAS --- OGRÓD --- GARAŻ --- DO ZAMIESZKANIA --- UMEBLOWANE --- WYPOSAŻONE --- WYSOKI STANDARD --- OSIEDLE ZAMYKANE --- Oferujmy do sprzedaży komfortowy 3-pokojowy apartament o pow. 54m2 z ogrodem na...

Sosnowiec (Środula) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

650 000 PLN (12 037 zł/m2)

3
-
54 m2
2024
15893765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27919511 15893765 Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 58,57 m², położone na pierwszym piętrze budynku nr 1 w nowoczesnej inwestycji Sosnovia w Sosnowcu, przy ul. Maliny Grzybowej.Lokal wyróżnia się doskonałą ekspozycją słoneczną. Dodatkowym atutem ...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

550 558 PLN (9 400 zł/m2)

3
1
58.57 m2
2026
15893745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27918457 15893745 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPolecam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,25m2 + piwnica 2,75 m2 przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie do własnej aranżacji o rozkładzie na dwie strony. Atutem nieruchomoś...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

485 000 PLN (6 467 zł/m2)

3
-
75 m2
1985
15893354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27908787 15893354 --- OFERTA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- DOM DWURODZINNY --- SOSNOWIEC POGOŃ --- Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 140m2. usytuowany na działce 341m2. Ogrzewanie piece kaflowe; Ciepła woda bojler elektryczny ; ...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

389 000 PLN (2 779 zł/m2)

4
-
140 m2
1936
15893199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27903317 15893199 Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 59,15 m², położone na parterze budynku nr 1 w nowoczesnej inwestycji Sosnovia w Sosnowcu, przy ul. Maliny Grzybowej.Lokal wyróżnia się doskonałą ekspozycją słoneczną. Dodatkowym atutem jest tara...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

573 852 PLN (9 700 zł/m2)

3
1
59.16 m2
2026
15890982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883554 15890982 Do sprzedaży bardzo ładne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,72m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Sosnowcu ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Korzystna komunikacja. Na metraż 64,72...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

309 000 PLN (4 774 zł/m2)

3
1
64.72 m2
1957
15684000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23901984 15684000 SOSNOWIEC - CENTRUM 2 POKOJE I PIĘTRO MIEJSCE POSTOJOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie M-3 o powierzchni 52,29 m² , położone na I piętrze niskiego bloku w samym Centrum Sosnowca. Do lokalu przyna...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

249 000 PLN (4 788 zł/m2)

2
-
52 m2
1960