• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Sosnowiec

Znalezionych ofert: 116

15890002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27866783 15890002 Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie Centrum Sosnowca ul. Urbanowicz 220 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum Sosnowiec przy ul. Urbanowicz 220. Lokal położony na 1 piętrze w budynku z miejskim ogrzewaniem - idealny zaró...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

216 000 PLN (5 538 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15868355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27380803 15868355 APARTAMENT Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W GARAŻU PODZIEMNYM SOSNOWIEC ZAGÓRZE 2 POKOJE BALKON GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 42,63m² , położony na V piętrze. Do lokalu...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

469 000 PLN (11 167 zł/m2)

2
-
42 m2
2021
15622463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22652726 15622463 --- SOSNOWIEC - KLIMONTÓW --- PRZESTRONNY POKÓJ --- ODDZIELNA KUCHNIA --- NISKI BLOK --- Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31,50m2 usytuowane na III piętrze w bloku w Sosnowcu - Klimont&oacute...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

164 000 PLN (5 290 zł/m2)

1
-
31 m2
1960
15888919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27832108 15888919 APARTAMENT Z OGRODEM SOSNOWIEC SIELEC 2 POKOJE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 44,83m² , położony na parterze. Możliwość zakupu zewnętrznego miejsca parkingowego. ROZKŁAD ...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

510 000 PLN (11 591 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15645599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23203113 15645599 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPosiadam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,54m2 przy ulicy Kilińskiego, doskonała lokalizacja blisko centrum miasta i dzielnicy Pogoń.Mieszkanie składa się z dwóch niezale...

Sosnowiec (Stary sosnowiec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

339 000 PLN (4 843 zł/m2)

3
-
70 m2
1985
15799936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26200270 15799936 Działka budowlana powierzchni 852 m kw. o kształcie prostokąta w doskonałej lokalizacji ,Sosnowiec-Centrum ul. Kościelna . Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego od XII 2020 r., z możliwością budowy budynku V kondygnacyjnego...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

510 000 PLN (599 zł/m2)

-
-
852 m2
-
15805712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26314510 15805712 --- OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- OBIEKT PRODUKCYJNO - MAGAZYNOWY --- SOSNOWIEC - NOWY SIELEC --- Oferujemy do sprzedaży obiekt przemysłowo - usługowo - magazynowy o pow. 149 m2, zlokalizowany w Sosnowcu - Nowy Sielec. Obiekt składa się z ...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

649 000 PLN (4 356 zł/m2)

11
-
149 m2
-
14193177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2507708 14193177 Oferta budynku na sprzedaż Sosnowiec - DĘBOWA GÓRA. Idealny na działalność biurową, usługową, magazyn, działalność medyczna. Pow. użytkowa budynku dwukondygnacyjnego ok 250m2(Parter + piętro) +część magazynowa (rampa) 120m2 + pomieszczeni...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 090 000 PLN (4 447 zł/m2)

11
-
470 m2
1980
15886369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27755935 15886369 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów zlokalizowanych przy ul. Prostej 8 — miejscu, które łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością i spokojem codziennego życia.To inwestycja stworzona z myślą o osobach wymagających — za...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

398 550 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
53.14 m2
2024
15533016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20663115 15533016 Działka budowlana powierzchni 852 m kw. o kształcie prostokąta w doskonałej lokalizacji ,Sosnowiec-Centrum ul. Kościelna . Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego od XII 2020 r., z możliwością budowy budynku V kondygnacyjnego...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

510 000 PLN (599 zł/m2)

-
-
852 m2
-
15885264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721612 15885264 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka o powierzchni 570 m² w spokojnej okolicy.SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW !idealne ustawienie w stosunku do stron świata.Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, Wykonano...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

396 000 PLN (695 zł/m2)

-
-
570 m2
-
15885084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27716923 15885084 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 38,48 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora poszukującego nieruchomości pod wynajem.Dl...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

238 000 PLN (6 185 zł/m2)

1
1
38.48 m2
2008