• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Wisła

Znalezionych ofert: 18

15895753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962853 15895753 DOM IDEALNY POD INWESTYCJĘ - GOTOWY DO DALSZEGO WYNAJMU UL. SOSNOWA Na sprzedaż zadbany, w pełni funkcjonalny dom jednorodzinny, doskonały jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem krótko- lub długoterminowy. Nieruchomość po gruntownym remoncie, bez po...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 950 000 PLN (17 105 zł/m2)

4
2
114 m2
2000
15840825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26785604 15840825 Przedstawiamy na sprzedaż gotowy biznes, sprawdzoną inwestycję z klimatem.Butikowy Pensjonat Hajnica Górski to kameralne i przytulne miejsce położone w malowniczej części Wisły, idealne dla osób szukających wypoczynku blisko natury, z dala od miejski...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

2 390 000 PLN (9 598 zł/m2)

8
8
249 m2
2015
15790588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25970856 15790588 Na sprzedaż wyjątkowa działka w Wiśle Osiedle Czarnych Bobrów Jeśli marzysz o miejscu pełnym spokoju i natury   ta oferta jest dla Ciebie.Prezentujemy przepiękną działkę położoną w malowniczej części Wisły, w rejonie Osiedla Czarnych Bobrów, na wyso...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

982 300 PLN (110 zł/m2)

-
-
8930 m2
-
15790846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25978728 15790846 Na sprzedaż: widokowa działka rolna w Wiśle Osiedle BobrówWyjątkowa oferta dla osób szukających ciszy, natury i prawdziwego górskiego klimatu.Jeśli marzysz o własnym miejscu w sercu Beskidów idealnym na odpoczynek, lokatę kapitału lub jako przyszło...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

330 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15872880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27504032 15872880 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż rezydencja z prywatnym SPA oraz domkiem gościnnym, w górskiej części Wisła – os. Tokarnia o charakterze mieszkalno-inwestycyjnym, na działce 3049 m² w otoczeniu lasów, gór i strumienia. Ni...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

2 100 000 PLN (6 838 zł/m2)

7
2
307.1 m2
1992
15862296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27224433 15862296 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż funkcjonalny apartament położony przy ul. Miłej 2301 w Wisła – w atrakcyjnej, turystycznej części miasta, z szybkim dostępem do centrum.Lokal o powierzchni 30,24 m² znajduje się na 2 piętrze ...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

590 000 PLN (19 511 zł/m2)

1
-
30.24 m2
2012
15862249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27223526 15862249 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż działka budowlana o nr ewidencyjnym 504, położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Wisła – dzielnica Tokarnia, w rejonie ul. Tokarnia (w pobliżu zabudowy nr 7). Nieruchomość stano...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

300 000 PLN

-
-
693 m2
-
14756501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 34176 14756501 Hotel -pensjonat w stanie developerskim zamkniętym ,na planie sytuacyjnym ma kształt litery L,składa się z dwóch budynków (skrzydeł ) usytuowany na zboczu góry , w zacisznym miejscu.- Pow. użytkowa - 2137.19 m2- Pow. zabudowy - 681.5 m2- Kubatura -...

Wisła (Wisła głębce) (Śląskie, gm. Wisła)

6 900 000 PLN (3 229 zł/m2)

11
-
2137 m2
-
14648219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 155473 14648219 Działka leśna w Wiśle w bezpośrednim sąsiedztwie stoku narciarskiego Grunt leśny w Wiśle o powierzchni 47140 m2. Usytuowany na wzgórzu Wróblonki.Objęty miejscowym planem jako tereny zielone i leśne. Wobec tego na dzień dzisiejszy posiada brak możliw...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 920 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
47140 m2
-
15845824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26870052 15845824 Apartamenty River - dochodowa inwestycja w Wiśle ROI 8% - 10% - Widok na Stok Narciarski Siglany Na sprzedaż Apartamenty River - nowoczesny, w pełni funkcjonujący obiekt inwestycyjny położony w malowni...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 700 000 PLN (12 143 zł/m2)

7
-
140 m2
1970
15824671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26615568 15824671 Dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Wisła Widok na góry Blisko Hotelu GołębiewskiCena: 399 000 złNa sprzedaż nieruchomość z wyjątkowym potencjałem, położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Wiśle – bezpośrednio nad Hotelem Go...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

399 000 PLN (5 700 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15817994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26596230 15817994 Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 4634 m², zlokalizowany w malowniczej Wiśle. Ta działka to unikatowa propozycja dla inwestorów ceniących sobie nie tylko potencjał ekonomiczny, ale i spektakularne położenie.LOKALIZACJA I ...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

4 900 000 PLN

-
-
4634 m2
-