• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Wisła

Znalezionych ofert: 18

15790116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25952944 15790116 Na sprzedaż: przestronny dom w malowniczej Wiśle - idealny dla rodziny lub pod inwestycję Marzysz o własnym domu w górach, w miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem codziennego życia? Ta nieruchomość w Wiśle , jednym z najpię...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

654 999 PLN (3 275 zł/m2)

6
2
200 m2
1977
14181495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 105095 14181495 Bardzo ładny pensjonat, z dobrym dojazdem i pięknym ogrodem Wisła!!! Przedstawiam ofertę sprzedaży bardzo dobrze zagospodarowanego pensjonatu w Wiśle. Budynek z lat 60-tych (cegła), rozbudowany 9 lat temu (porotherm + styropian 12), posiada:- 8 poko...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 550 000 PLN (3 444 zł/m2)

8
-
450 m2
1985
15791094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25983566 15791094 Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w prestiżowej i niezwykle urokliwej części Wisły – Czarne. To oferta dla osób, które szukają pewnego, stabilnego i bezobsługowego zysku, a jednocześnie chcą stać się właścicielami nieruchomości w jednym z naj...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

490 000 PLN (14 985 zł/m2)

1
-
32.7 m2
2020
15795700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26102379 15795700 Kontakt telefoniczny: 606711434, 503754918Biurom nieruchomości dziękujemy!Dwie działki - dwóch właścicieli - sprzedaż tylko w całości.Możliwość rozsądnej negocjacji z każdym z właścicieli.Działki budowlane. Idealne pod domki jednorodzinne lub inwesty...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

3 150 000 PLN

-
-
7000 m2
-
15682065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23870072 15682065 LOKALIZACJAApartament jest zlokalizowany w Wiśle przy ul. Bukowej. Znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilkaset metrów od centrum Wisły. W pobliżu liczne atrakcje turystyczne, takie jak Hotel Gołębiewski z aquaparkiem Tropikana, dept...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 560 000 PLN (23 016 zł/m2)

3
2
67.78 m2
2018
15640957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23071112 15640957 Jesienna promocja – cena obniżona!Oferujemy na sprzedaż niepowtarzalny pensjonat położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Wiśle – perle Beskidów. To doskonała okazja dla inwestorów lub osób marzących o prowadzeniu własnego biznesu w...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

9 500 000 PLN (2 129 zł/m2)

1
-
4462 m2
-