• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Zabrze

Znalezionych ofert: 72

15897685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008005 15897685 Do sprzedaży ładne i wygodne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5m2 w Centrum Zabrza przy ul. 3 Maja. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Doskonałe również pod inwestycję. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuc...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

295 000 PLN (5 221 zł/m2)

3
1
56.5 m2
1960
15858791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27155269 15858791 Na sprzedaż oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51,19m2. W skład wchodzi salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z WC. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny. Duża kuchnia pozwala na postawienie stołu z krzesłami, p...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

336 000 PLN (6 588 zł/m2)

2
1
51 m2
1975
15136867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10691287 15136867 Lokal usługowo-handlowy w Centrum Zabrza obok dworca PKP przy ruchliwej ulicy Lokal handlowo-usługowy w Centrum Zabrza przy ruchliwej ulicy oraz dworcu PKP.Lokal składa się z części głównej oraz zaplecza z łazienką i małym aneksem kuchennym z możliwo...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

350 000 PLN (10 938 zł/m2)

11
-
32 m2
-
15727497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24719432 15727497 Działka nr 83779 o powierzchni 14322 m2 zapisana w księdze wieczystej nr GL1Z000195626. Teren nieruchomości o nieregularnym kształcie, w dużej części porośnięty krzewami i drzewami o dużych nierównościach, nieogrodzony. D...

Zabrze (Os. młodego górnika) (Śląskie, gm. Zabrze)

980 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
14322 m2
-
15895692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962953 15895692 EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika. LOKALIZACJA: Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki dojazd do centrum oraz dostęp do głównych dróg i transportu publicznego...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

331 000 PLN (6 317 zł/m2)

2
1
52.4 m2
1982
15896570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27982622 15896570 Eastate ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie w odnowionej przedwojennej kamienicy LOKALIZACJA:Kamienica mieści się praktycznie na rogu ulic Sienkiewicza z 3 maja. To lokalizacja w ścisłym centrum miasta, zapewniająca wygodny dostęp do s...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

298 000 PLN (3 275 zł/m2)

4
1
91 m2
1930
15841230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26788190 15841230 Nieruchomość położona w Zabrzu w rejonie ul. Makoszowskiej o powierzchni 38408 m2 w skład której wchodzi działka 651 zapisana w księdze wieczystej GL1Z000130760. Nieruchomość o nieregularnym kształcie stanowi teren poprz...

Zabrze (Makoszowy) (Śląskie, gm. Zabrze)

2 000 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
38408 m2
-
15806940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26355549 15806940 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr 489534 o pow. 2.505 m2 (KW nr GL1Z0001...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

216 000 PLN (86 zł/m2)

-
-
2505 m2
-
15887766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27792672 15887766 Nieruchomość położona w Zabrzu przy Al. J. Nowaka-Jeziorańskiego o łącznej powierzchni 12419 m², w skład których wchodzą działki 921150, 920146, 922186, 923187, 924188, 925231 zapisane w księgach wieczystych GL1Z000239346, GL1Z000010330, GL...

Zabrze (Os. kopernika) (Śląskie, gm. Zabrze)

124 190 PLN (10 zł/m2)

-
-
12419 m2
-
15856103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27083197 15856103 Nieruchomość położona w Zabrzu w rejonie ul. Makoszowskiej o łącznej powierzchni 59557 m2, w skład której wchodzą działki 641, 621, 561, 571, 721 zapisane w księdze wieczystej nr GL1Z000130760. Kompleks nieruchomości o ni...

Zabrze (Makoszowy) (Śląskie, gm. Zabrze)

4 000 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
59557 m2
-
15719075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24559570 15719075 Sprzedaż nieruchomości położonej w Zabrzu w rejonie ul. Ziemskiej, o łącznej powierzchni 47909 m2, zapisanej w księdze wieczystej GL1Z0000057615 prowadzonej przez Sąd Rejonowy Zabrzu w skład której wchodzi: prawo użytkowania wieczystego nie...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 473 400 PLN (31 zł/m2)

-
-
47909 m2
-
15727328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24715874 15727328 Nieruchomość niezabudowana w skład której wchodzą działki nr 18716, 18816 o łącznej powierzchni 154656 m2 zapisane w księdze wieczystej nr GL1Z000260764. Nieruchomość o nieregularnym kształcie, porośnięta krzewami i drzewami. Nieruchomość p...

Zabrze (Os. młodego górnika) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 600 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
154656 m2
-