• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Zabrze

Znalezionych ofert: 71

15715662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 24497879 15715662 garaż (samodzielny lokal niemieszkalny) o powierzchni 18,59 m2 zlokalizowany w Zabrzu przy ul. Lelewela 1 wraz z udziałem wynoszącym 0,0606 w prawie własności działki gruntu oznaczonej numerem geodezyjnym 49556 o powierzchni 2 506 m2. ...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

45 000 PLN (2 500 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15897685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28008005 15897685 Do sprzedaży ładne i wygodne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5m2 w Centrum Zabrza przy ul. 3 Maja. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Doskonałe również pod inwestycję. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuc...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

295 000 PLN (5 221 zł/m2)

3
1
56.5 m2
1960
15136867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10691287 15136867 Lokal usługowo-handlowy w Centrum Zabrza obok dworca PKP przy ruchliwej ulicy Lokal handlowo-usługowy w Centrum Zabrza przy ruchliwej ulicy oraz dworcu PKP.Lokal składa się z części głównej oraz zaplecza z łazienką i małym aneksem kuchennym z możliwo...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

350 000 PLN (10 938 zł/m2)

11
-
32 m2
-
15895692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962953 15895692 EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika. LOKALIZACJA: Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki dojazd do centrum oraz dostęp do głównych dróg i transportu publicznego...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

331 000 PLN (6 317 zł/m2)

2
1
52.4 m2
1982
15896570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27982622 15896570 Eastate ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie w odnowionej przedwojennej kamienicy LOKALIZACJA:Kamienica mieści się praktycznie na rogu ulic Sienkiewicza z 3 maja. To lokalizacja w ścisłym centrum miasta, zapewniająca wygodny dostęp do s...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

298 000 PLN (3 275 zł/m2)

4
1
91 m2
1930
15883815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
92,5 m² | Zabrze blisko Gliwic | po remoncie 27675994 15883815 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 92,5 m², położonego w klimatycznej kamienicy przy ul. Orląt Lwowskich w Zabrzu, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do ż...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

489 000 PLN (5 315 zł/m2)

4
2
92 m2
-
15882221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie | 41 m² | gotowe do zamieszka 27658385 15882221 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41 m², zlokalizowanego w Zabrzu przy ul. Sierotki, w kamienicy, stanowiącego idealną propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Najważnie...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

245 000 PLN (5 976 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15881317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628181 15881317 Tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać!Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,83 m2 zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Skłodowskiej - Curie.Lokal znajduje się na 9 piętrze w bloku z windą (winda po remoncie w kwietniu 202...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

389 000 PLN (6 274 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15839044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26737495 15839044 Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 22 m2 w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie przytulne, idealne dla studenta lub jako pierwsze własne. Lokalizacja idealna w samym środku aglomeracji śląskiej, blisko autostrady A1, szybko i łatwo można się d...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

139 900 PLN (6 359 zł/m2)

1
1
22 m2
1970
15894951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27952986 15894951 PAKIET INWESTYCYJNY - 2 LOKALE, 2 KSIĘGI WIECZYSTE Na sprzedaż wyjątkowy pakiet inwestycyjny w Zabrzu przy ul. Księdza Brzóski - dwa niezależne lokale sprzedawane wyłącznie łącznie. Idealna propozycja dla inwestora szukającego gotoweg...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

249 000 PLN (5 533 zł/m2)

2
-
45 m2
1930
15526592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20518478 15526592 Parterowy dom z fotowoltaiką w spokojnej okolicy Zabrza – idealny dla rodziny!Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni 100 m², usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 950 m². Dom jest podpiwniczony, z czterospadowym dache...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

599 000 PLN (5 990 zł/m2)

5
1
100 m2
1960
15705996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24295817 15705996 Mieszkanie z dużym potencjałem 160 m² Zabrze Biskupice Na sprzedaż przestronne mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy na pograniczu Zabrza i Bytomia, w dzielnicy Biskupice.Powierzc...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

320 000 PLN (2 013 zł/m2)

4
1
159 m2
1928