• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 333

15802248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26259426 15802248 Nieruchomość położona w Suszcu w rejonie ulicy Woszczyckiej obejmuje działkę gruntu o powierzchni 82965 m², w skład której wchodzi działka 15535, zapisana w księdze wieczystej KA1P000345566. Nieruchomość niezabudowana o k...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

6 275 000 PLN (76 zł/m2)

-
-
82965 m2
-
15774839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25659567 15774839 Nieruchomość obejmuje działkę gruntu o numerze 14922 o powierzchni 0,1887 ha. Nieruchomość posiada kształt regularny, zabudowana jest budynkiem handlowo - usługowym, nie jest ogrodzona. Przez nieruchomość przebiegają kolidujące elektroener...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

960 000 PLN (509 zł/m2)

-
-
1887 m2
-
15760741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25365514 15760741 Nieruchomość gruntowa obejmuje 9 działek o łącznej powierzchni 53 769 m2, które usytuowane są w rejonie ulicy Karola Miarki, obręb Mysłowice.Nieruchomość gruntowa położona w rejonie ulicy Karola Miarki, obręb Mysłowice. Nieruchomość ma kszt...

Mysłowice (Słupna) (Śląskie, gm. Mysłowice)

3 750 000 PLN (70 zł/m2)

-
-
53769 m2
-
15760072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25349901 15760072 Nieruchomość położona w Pszowie w rejonie ulicy Łukasiewicza obejmuje działki gruntu 94910, 95110, 9459, 6783, 6773, 94710, 9449, 94610, 112610, 9424, 9414, 11104, 9404, 11092, 6842, 9384, 11072, 11082, 9394, 11114, 11284, 215822, 188122, 1...

Pszów (Śląskie, gm. Pszów)

250 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
42431 m2
-
15760071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25349897 15760071 Nieruchomość położona w Pszowie w rejonie ulicy Karola Miarki obejmuje działki gruntu 9583, 9573, 9264, 92718, 205680, 205480, 1809147, 1811148, 1813148, 1815160, 94922, 93324, 2416163, 1820162, 2415163, 164, 2128165, 1818161, 1819162, 126...

Pszów (Śląskie, gm. Pszów)

530 000 PLN (21 zł/m2)

-
-
25483 m2
-
15758857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25331877 15758857 W skład nieruchomości objętych sprzedażą wchodzą trzy działki niezabudowane o numerach geodezyjnych 221035 o pow. 0,6949 ha, 221135 o pow. 23,9302 ha oraz 221235 o pow. 0,2571 ha. Graniczące ze sobą działki leżą na terenie nierównym, pagórk...

Wodzisław Śląski (Wilchwy) (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

8 900 000 PLN (36 zł/m2)

-
-
248822 m2
-
15758106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25313230 15758106 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,67 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 78 wraz z udziałem wynoszącym 24810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (1 792 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15756343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25251295 15756343 lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 91,89 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 28 wraz z udziałem wynoszącym 48810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

96 000 PLN (1 055 zł/m2)

3
-
91 m2
-
15756341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251293 15756341 lokal mieszkalny nr 16 o powierzchni 29,08 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 28810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samy...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

39 000 PLN (1 345 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15753970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25221035 15753970 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 34,12 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 13A wraz z udziałem wynoszącym 15310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

38 000 PLN (1 118 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15753153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25191212 15753153 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,19 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 136 wraz z udziałem wynoszącym 39210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim ...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15752691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25173039 15752691 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 66,45 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 149 wraz z udziałem wynoszącym 12510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

122 000 PLN (1 848 zł/m2)

2
-
66 m2
-