• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 333

15750033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25114760 15750033 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 51,15 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 42810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samy...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

64 000 PLN (1 255 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15750032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25114758 15750032 lokal mieszkalny nr 14 o powierzchni 26,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 22210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wpraw...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

38 000 PLN (1 462 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15744865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047188 15744865 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Piłkarskiej o powierzchni 9056 m² w skład w której wchodzi działka 281189 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000005149. Przedmiotowa działka ma kształt regularnego wielokąta. Teren ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

305 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
9056 m2
-
15744746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25043906 15744746 Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Brzezińskiej o łącznej powierzchni 91430 m² w skład których wchodzą działki 5254408, 5255408, 5257405, 5258405, 5260404, 5261404, 5263401, 5264401, 4877405, 5256405, 5262401, 5268400, 5360392, 5362...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

7 150 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
91430 m2
-
15742591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24996032 15742591 Lokal mieszkalny nr 23 o powierzchni 47,64 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Siemianowicach Śląskich przy ul. Tadeusza Kościuszki 2A wraz z udziałem wynoszącym 20910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

196 000 PLN (4 170 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15741778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24980964 15741778 Nieruchomość położona w Będzinie pomiędzy ul. 1 Maja oraz Brata Alberta o łącznej powierzchni 6458 m² w skład której wchodzą działki 193, 1922 zapisane w księdze wieczystej KA1B000332706. Nieruchomość gruntowa zabudowana ...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

749 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
6458 m2
-
15863927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27258406 15863927 Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczyny w rejonie ul. Młyńskiej o powierzchni 2300 m², w skład w której wchodzi działka 3369214, zapisana w księdze wieczystej GL1Y001205437. Nieruchomość obejmuje działkę gruntu w ksz...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

15 000 PLN (7 zł/m2)

-
-
2300 m2
-
15863480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250386 15863480 Nieruchomość składająca się z trzech działek o nr 63640, 63641, 64524. Nieruchomość w kształcie prostokąta zabudowana budynkiem przemysłowym byłej wymiennikowni. Nieruchomość posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Nieruchomość...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

540 000 PLN (1 301 zł/m2)

-
-
415 m2
-
15863487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250375 15863487 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Jamesa Watta o łącznej powierzchni 116142 m² , w skład których wchodzi prawo użytkowania wieczystego niezabudowanych działek: 119, 1124, 1127, 1128, 14161, 14162, 14163, 14171, 14172, 14173, 99510,...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

7 100 000 PLN (61 zł/m2)

-
-
116142 m2
-
15847015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26900326 15847015 Położenie: Sosnowiec, Porąbka - dzielnica peryferyjna, rejon ulicy Minerów i Grenadierów. Otoczenie: najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią: od wschodu nieruchomość przylega do asfaltowej drogi wewnętrznej oraz linii kolejowej, a w dal...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

555 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
13593 m2
-
15845622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864487 15845622 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza II przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr 18101 o pow. 39.897 m2 (KW nr KA1D0...

Dąbrowa Górnicza (Łosień) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

4 030 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
39897 m2
-
15840712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26784198 15840712 Nieruchomość położona w Wojkowicach przy ul. Sobieskiego o powierzchni 94014 m², w skład której wchodzą działki nr 114610, 114612, 1147, 1148, 1149, 1150, 1151, 1152, 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159, 1160, 1161, 1162, 1163, 1164, ...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

4 820 000 PLN (51 zł/m2)

-
-
94014 m2
-