• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 728

15646658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23225333 15646658 Jeżeli szukasz wolnostojącego domu + dużego garażu na 2 samochody + dostęp do jeziora 100m - to już nie szukaj dalej! Ta nieruchomość spełnia te warunki i nie tylko! Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w pełni wyposażonego, urządzonego w wysokim st...

Przeczyce (Śląskie, gm. Mierzęcice)

1 700 000 PLN (9 189 zł/m2)

5
2
185 m2
2002
15491263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757287 15491263 ODDANIE DO UŻYTKU IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego . Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

570 455 PLN (10 564 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15491168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19757250 15491168 POWIERZCHNIA GRUNTU: 18.3 ha POWIERZCHNIA HALI WAGONOWEJ: 27391 m2 POWIERZCHNIA UŻYTKOWA BUDYNKÓW: 42456 m2 PRZEZNACZENIE: produkcja, logistyka, magazyny OPIS NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość zabudowana obiektami o charakterze komercyjnym prod...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

68 000 000 PLN (974 zł/m2)

11
-
69847 m2
-
15491287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19757245 15491287 Sprzedaż działki. 13487m2 Grunt oddany w użytkownie wieczyste(2089-12-06). Idealny pod działalność przemysłową lub logistkę. Cena netto.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Leszek Czura (licencja nr: 1443122284)------...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

2 600 000 PLN

-
-
13487 m2
-
15872076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Wierzbie 893m2 27485293 15872076 Działka budowlana 892 m² w Wierzbiu (gm. Koszęcin).Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w sercu powiatu lublineckiego. Działka o numerze ewidencyjnym 766 to gotowa baza pod in...

Wierzbie (Śląskie, gm. Koszęcin)

100 000 PLN

-
-
893 m2
-
15491296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19757248 15491296 Oferuję na sprzedaż halę magazynowąprodukcyjną o powierzchni użytkowej 3850m2. Do budynku doprowadzone są media w tym: - prąd - woda - kanalizacja. Obiekt posiada solidną betonową posadzkę, na której można posadowić regały wysokiego...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

5 500 000 PLN (1 429 zł/m2)

11
-
3850 m2
-
15491302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757240 15491302 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

685 446 PLN (13 989 zł/m2)

2
-
49 m2
2023
15213300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12759528 15213300 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości! Przedstawiam ofertę sprzedaży działki rolnej 4731m2 - idealna jako lokata kapitału w rozwijającej się części Gminy Błędów.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: ...

Dąbrowa Górnicza (Błędów) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

307 515 PLN

-
-
4731 m2
-
15087517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9381892 15087517 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości! Przedstawiam ofertę sprzedaży działki położonej w Kaniowie przy ul Sosnowickiej o powierzchni 4270m2 + udział w drodze 12 z 910m2 Działka ma regularny kształt prostokąta: - Bezpośredni wjazd na dział...

Kaniów (Śląskie, gm. Bestwina)

455 000 PLN

-
-
4270 m2
-
14193177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2507708 14193177 Oferta budynku na sprzedaż Sosnowiec - DĘBOWA GÓRA. Idealny na działalność biurową, usługową, magazyn, działalność medyczna. Pow. użytkowa budynku dwukondygnacyjnego ok 250m2(Parter + piętro) +część magazynowa (rampa) 120m2 + pomieszczeni...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 090 000 PLN (4 447 zł/m2)

11
-
470 m2
1980
12871916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 1183189 12871916 Oferuję do sprzedaży nieruchomość. Zakład produkcyjny. Pełna własność gruntu. Działka 6400m2 z obiektem branży spożywczej, przetwórstwo ryb, a konkretnie wędzarnia, zakład jest pod nadzorem służb weterynaryjnych z uprawnieniami unijny...

Lędziny (Śląskie, gm. Lędziny)

2 753 600 PLN (1 600 zł/m2)

11
-
1721 m2
-
14611326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 149635 14611326 Bardzo ciekawa oferta, zarówno pod kontem zamieszkania dla rodziny oraz pod inwestycję! Przedstawiam mieszkanie dwupoziomowe usytuowane w budynku dwurodzinnym + garaż + ogród. Mieszkanie ma całkowitą powierzchnię użytkową 1...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

455 000 PLN (2 585 zł/m2)

7
-
176 m2
-