• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 728

14193177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2507708 14193177 Oferta budynku na sprzedaż Sosnowiec - DĘBOWA GÓRA. Idealny na działalność biurową, usługową, magazyn, działalność medyczna. Pow. użytkowa budynku dwukondygnacyjnego ok 250m2(Parter + piętro) +część magazynowa (rampa) 120m2 + pomieszczeni...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 090 000 PLN (4 447 zł/m2)

11
-
470 m2
1980
12871916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 1183189 12871916 Oferuję do sprzedaży nieruchomość. Zakład produkcyjny. Pełna własność gruntu. Działka 6400m2 z obiektem branży spożywczej, przetwórstwo ryb, a konkretnie wędzarnia, zakład jest pod nadzorem służb weterynaryjnych z uprawnieniami unijny...

Lędziny (Śląskie, gm. Lędziny)

2 753 600 PLN (1 600 zł/m2)

11
-
1721 m2
-
14611326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 149635 14611326 Bardzo ciekawa oferta, zarówno pod kontem zamieszkania dla rodziny oraz pod inwestycję! Przedstawiam mieszkanie dwupoziomowe usytuowane w budynku dwurodzinnym + garaż + ogród. Mieszkanie ma całkowitą powierzchnię użytkową 1...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

455 000 PLN (2 585 zł/m2)

7
-
176 m2
-
15887435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Brynowie 27783725 15887435 Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim BrynowieLOKALIZACJA:Katowicki Brynów łączy spokój zielonej, kameralnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją - blisko stąd zarówno do centrum miasta, jak i głównych tras wyjazdowych...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

515 000 PLN (8 729 zł/m2)

3
1
59 m2
1984
15491321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757284 15491321 ODDANIE DO UŻYTKU IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego . Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń między budynkami i ukryte wśród niej funkcjonalne...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

466 693 PLN (10 371 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15491196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757254 15491196 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

901 848 PLN (16 104 zł/m2)

3
-
56 m2
2023
15887064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27775282 15887064 KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący 693 248 448 Apartament na piętrze z otwartą przestrzenią Wisła Apartamenty Vistula**Jeśli szukasz przestrzeni, która robi wrażenie od pierwszego wejścia ten apartament spełni Twoje oczekiwania. To wyjątkowa ...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

883 320 PLN (12 990 zł/m2)

3
1
68 m2
2026
15887063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27775281 15887063 KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący 693 248 448 **Apartament na parterze 61 m² Wisła Apartamenty Vistula**Szukasz miejsca, które łączy spokój gór z wygodą nowoczesnego życia? Ten apartament w Wiśle to propozycja zarówno do zamieszkania, jak i ...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

731 390 PLN (11 990 zł/m2)

2
1
61 m2
2026
15807244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Boronów 813m2 26364074 15807244 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Boronów, gmina Boronów, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:regularny kształtwymiary: 21m x 38mnumer działki 6916286powierzchnia 813m2,działka nieogrodzona.działka sprzedaw...

Boronów (Śląskie, gm. Boronów)

119 918 PLN

-
-
813 m2
-
15807231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Boronów 809m2 26363969 15807231 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Boronów, gmina Boronów, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:regularny kształtwymiary: 21m x 38mnumer działki 6917286powierzchnia 809m2,działka nieogrodzona.działka sprzedaw...

Boronów (Śląskie, gm. Boronów)

119 732 PLN

-
-
809 m2
-
15885040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716133 15885040 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Szymały. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, co zapewnia brak sąsiadów nad głową oraz większą prywatność. Lokal wymaga re...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15885042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716135 15885042 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,1 m², zlokalizowane na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Łukowej w Rudzie Śląskiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co daje szerokie możliwości aranżacyjne zarówno dla ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

190 000 PLN (5 278 zł/m2)

2
-
36 m2
1980