• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 727

15873196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27513564 15873196 Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1,31 ha, położona w miejscowości Kolonia Poczesna, w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej okolicy.Nieruchomość ma kształt trójkąta, co daje ciekawe możliwości zagospodarowania terenu zarówno pod zabud...

Kolonia Poczesna (Śląskie, gm. Poczesna)

850 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
13100 m2
-
15867441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27346705 15867441 Na sprzedaż piękna działka w Morsku, w samym sercu Jury Krakowsko Częstochowskiej, o powierzchni 2723 m², której największą zaletą jest potencjał inwestycyjny, aż 1760 m² powierzchni budowlanej.Dzięki szerokości 26 metrów i długości przekraczającej ...

Morsko (Śląskie, gm. Włodowice)

400 000 PLN (147 zł/m2)

-
-
2723 m2
-
15863289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27242113 15863289 Żarki-Letnisko: Doinwestowana działka 2217 m² blisko centrumNa sprzedaż płaska, w pełni ogrodzona działka budowlano-leśna o wymiarach 19,5 m x 110 m. Nieruchomość zlokalizowana jest w prestiżowej, spokojnej części Żarek-Letniska, łącząc bliskość pełn...

Żarki-Letnisko (Śląskie, gm. Poraj)

340 000 PLN (153 zł/m2)

-
-
2217 m2
-
15860757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27183920 15860757 Dom jednorodzinny w trakcie budowy Dąbrowa Górnicza, BugajNa sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Bugaj w Dąbrowie Górniczej przy ul. Żurawinowej. Dom położony na nowo powstającym, kameralnym osied...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

750 000 PLN (4 438 zł/m2)

4
2
169 m2
2021
15864409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27267277 15864409 Wyjątkowe i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 60,90 m², położone w samym sercu dzielnicy Gołonóg, to propozycja idealnie łącząca funkcjonalność z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Lokal usytuowany jest na poszukiwanym trzecim piętrze wi...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

440 000 PLN (7 333 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15864779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27272740 15864779 Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i dwustronne mieszkanie położone przy ulicy Wyzwolenia w Łazach, które stanowi idealną propozycję dla osób szukających przestrzeni i codziennej wygody. Lokal usytuowany na czwartym piętrze oferuje widok na dwie strony św...

Łazy (Śląskie, gm. Łazy)

315 000 PLN (4 922 zł/m2)

3
1
64 m2
1985
15858012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27137792 15858012 REZERWACJANa sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 62m2 na ulicy Limanowskiego w Dąbrowie Górniczej.Stan prawny: pełna własność z KWDostępne od zaraz. Prowizja biura do uzgodnienia z agentem.Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.Ki...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

310 000 PLN (5 000 zł/m2)

1
-
62 m2
1960
15851789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27019974 15851789 Na sprzedaż działki leśne położone w miejscowości Drużykowa, gmina Szczekociny. Działki o numerach 664, 846 i 984. DZIAŁKI TO  BARDZO DOBRA INWESTYCJA. Na działkach drzewostan 80-120 lat gotowy do wycięcia i przeróbki - zgodnie z zatwierdzonym Planem...

Drużykowa (Śląskie, gm. Szczekociny)

99 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
20000 m2
-
15886015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27746214 15886015 Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie natura i spokój są na wyciągnięcie ręki? Oferujemy wyjątkową działkę o numerze ewidencyjnym 641, położoną w malowniczej miejscowości Łazy w województwie śląskim. Nieruchomość charakteryzuje się regularn...

Łazy (Śląskie, gm. Łazy)

190 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
1735 m2
-
15881554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27638373 15881554 Na sprzedaż dom w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej ,o powierzchni użytkowej ponad 200 m2, położony w Ogrodzieńcu przy ulicy Jagiełły. Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym układem, który pozwala na wygodne zamieszkanie dwóch rodzin ...

Ogrodzieniec (Śląskie, gm. Ogrodzieniec)

650 000 PLN (1 633 zł/m2)

7
2
398 m2
1970
15876161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532333 15876161 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m², położone w dzielnicy Gołonóg w Dąbrowa Górnicza przy ul. Kasprzaka. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, co zapewnia funkcjonalny układ i duże możliwo...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

260 000 PLN (5 200 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15867444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27346712 15867444 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy położony w strategicznym punkcie Łaz, tuż przy dworcu PKP. Dzięki doskonałemu skomunikowaniu z miastami aglomeracji śląskiej, nieruchomość stanowi idealną bazę pod gabinet lekarski, kosmetyczny, biuro lub punkt ...

Łazy (Śląskie, gm. Łazy)

115 000 PLN (3 026 zł/m2)

1
1
38 m2
1997