• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 727

15867444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27346712 15867444 Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy położony w strategicznym punkcie Łaz, tuż przy dworcu PKP. Dzięki doskonałemu skomunikowaniu z miastami aglomeracji śląskiej, nieruchomość stanowi idealną bazę pod gabinet lekarski, kosmetyczny, biuro lub punkt ...

Łazy (Śląskie, gm. Łazy)

115 000 PLN (3 026 zł/m2)

1
1
38 m2
1997
15648228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23249513 15648228 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m² zlokalizowana w Zawierciu Blanowicach przy ulicy Wyspiańskiego . Jest to doskonała oferta dla osób poszukujących dużej działki, z dobrym dojazdem i w atrakcyjnej cenie. Jest to świetna propozycja ...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

294 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15639670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23047024 15639670 Dzień dobry,Na sprzedaż działka budowlana w Ciągowicach, gmina Łazy, powiat Zawiercie, województwo Śląskie. Powierzchnia działki to 1483 m2. Działka zlokalizowana w odległości około 100m od asfaltowej drogi powiatowej. Dojazd drogą utwardzoną. W pobl...

Ciągowice (Śląskie, gm. Łazy)

120 000 PLN (81 zł/m2)

-
-
1483 m2
-
15634849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22927519 15634849 NOWA CENA NIERUCHOMOŚCI - teraz 12.000.000 zł do negocjacji.NIERUCHOMOŚĆ POSIADA DUŻY POTENCJAŁ JAKO MAGAZYN, CENTRUM DYSTRYBUCYJNE LUB POD DOWOLNĄ PRODUKCJĘ, MONTAŻ CZY PREFABRYKACJE. ZAPRASZAM DO PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI.Na sprzedaż nieruchomość...

Szczekociny (Śląskie, gm. Szczekociny)

12 000 000 PLN (1 364 zł/m2)

11
-
8800 m2
1985
15623435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22672501 15623435 Działka deweloperska !!!! Idealna pod budowę osiedla domów jednorodzinnych lub jako inwestycja!!! Sprzedam działkę budowlaną położoną w Zawierciu Blanowicach przy ulicy Wyspiańskiego. Działka o powierzchni 7652m2. Działka o uregulowanym stanie praw...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

749 896 PLN (98 zł/m2)

-
-
7652 m2
-
15580640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21774746 15580640 SOKOLSKA 33 - stąd w zaledwie 5 minut dojdziesz do Spodka. To ścisłe centrum Katowic, bardzo wyjątkowa lokalizacja ---> nie zwlekaj z zakupem bo podobna oferta może się prędko nie powtórzyć!Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę miesz...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (11 176 zł/m2)

3
1
51 m2
1968
15535689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20735578 15535689 Na sprzedaż: Działka produkcyjna w Tworogu z pełnym zapleczem infrastrukturalnymOferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę produkcyjną zlokalizowaną w Tworogu, w doskonałej lokalizacji z dogodnym dojazdem. Teren wyposażony w pełne zaplecze budynków i i...

Tworóg (Śląskie, gm. Tworóg)

4 000 000 PLN (577 zł/m2)

-
-
6927 m2
-
15351219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16554629 15351219 Duży dom w zabudowie szeregowej położony w Kozłowej Górze Dom jednorodzinny o nowoczesnej architekturze. Powierzchnia domu zapewniająca komfortową przestrzeń dla całej rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń, pozwalający na swobodne aranżowanie wnętr...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

730 000 PLN (5 368 zł/m2)

5
2
136 m2
2023
15714553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24463377 15714553 NOWA CENA I WCIAŻ DO NEGOCJACJI!Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowanyodbudowany dom o powierzchni 192m2 , na działce 621m2,  położony w Gliwicach przy ul Sikorskiego. Dom odbudowany z wysokiej klasy materiałów, luksusowo wykończony, przestronny i ...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 099 000 PLN (5 724 zł/m2)

4
3
192 m2
1935
15623458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22672500 15623458 Sprzedam działkę budowlaną położoną w Zawierciu Blanowicach przy ulicy Wyspiańskiego. Działka o powierzchni 7546m2 oznaczona numerem 12551.  Działka o uregulowanym stanie prawnym. Posiada wjazd z drogi asfaltowej. Działka lekko nachylona w kierunku p...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

739 508 PLN (98 zł/m2)

-
-
7546 m2
-
15233943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13448792 15233943 Jeśli szukasz miejsca na rozpoczęcie budowy swojej firmy produkcyjnej doskonale trafiłeś. Oferta dotyczy sprzedaży działek, które w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego mają tryb produkcyjno-usługowy.Łączna powierzchnia działek wynosi 2...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

3 500 300 PLN (145 zł/m2)

-
-
24140 m2
-
14888824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4027981 14888824 REZERWACJABudynek mieszkalno-usługowy 188 m² działka 889 m² Zawiercie ŻerkowiceNa sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony w Zawierciu (Żerkowice) przy ul. Jurajskiej.Powierzchnia użytkowa: 188,66 m²Działka:...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

369 000 PLN (1 963 zł/m2)

4
1
188 m2
2002