• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie Czyżowice Nowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Nowa i Czyżowice

Znaleźliśmy 662 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Śląskie

15689708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23997417 15689708 Nowe domy w Bytomiu Szombierkach! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem w otoczeniu Parku Fazaniec. Prezentowana oferta to nowoczesne domy jednorodzinne o powierzchni 116,24 m² z ogrodem usytuowane n...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

629 000 PLN (5 422 zł/m2)

4
2
116 m2
2026
15461163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19078612 15461163 Nowe domy w Czeladzi ! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem. Uwaga! Na osiedlu dostępne są także działki budowlane. Prezentowana oferta to nowoczesne domy jednorodzinne o powierzchni 116,24 m² z ogro...

Czeladź (Madera) (Śląskie, gm. Czeladź)

669 000 PLN (5 767 zł/m2)

4
2
116 m2
2024
15886602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27762802 15886602 Sprzedam dom jednorodzinny w Zawierciu Blanowicach przy ul. Wyspiańskiego. Dom o powierzchni około 120m2 zbudowany w latach 50-tych XX wieku w technologii tradycyjnej  - do remontu. Dach pokryty blachą, a ściany zewnętrzne domu wyłożone plastikowym s...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

760 000 PLN (6 333 zł/m2)

2
-
120 m2
1956
15857723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27132563 15857723 Nowoczesny dom szeregowy na zamkniętym osiedlu w BędzinieMamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej dzielnicy Warpie w Będzinie. Nieruchomość o powierzchni 130 m² składa się z 3 sy...

Będzin (Warpie) (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
1
130 m2
2019
15888158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27804154 15888158 DAMIAN PONIKWIAAgent prowadzący504 254 407 Kupujący nie płaci prowizji 0%!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Goleszowie, z pięknym widokiem na góry. Sprzedawana jest lewa strona bliźniaka.Nieruchomość położona jest zale...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

660 000 PLN (2 444 zł/m2)

6
2
270 m2
1991
15886992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27773312 15886992 Dom wolnostojący na dużej działce.Powierzchnia całkowita 213,60 m kw, użytkowa 142,10 m kw ,powierzchnia działki 2228 m kw. Dom zbudowany z pustaka ceramicznego, dach konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną ,ogrodzenie murowane z bramą wjazd...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 099 000 PLN (5 136 zł/m2)

5
2
214 m2
2002
15846670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26892346 15846670 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU - częściowo wynajęta pod restauracje . LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum mi...

Żywiec (Centrum) (Śląskie, gm. Żywiec)

4 800 000 PLN (10 191 zł/m2)

7
-
471 m2
1888
15824124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650039 15824124 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Bielsko-Biała, ul. Zuchów 19BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGOJeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z ogródkiem, ale jednocześnie chcesz mieć centrum miasta w zasięgu kilku minut ta oferta jest wła...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

488 000 PLN (6 649 zł/m2)

2
1
73.4 m2
1930
15722173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616905 15722173 Na sprzedaż: Dom parterowy o wysokim standardzie - gotowy do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa: 195,21 m² perfekcyjnie zagospodarowana przestrzeń. Lokalizacja: KaletyDrutarnia. Działka: 2044m2 duża, piękne liczne nasadzenia w ogrod...

Kalety (Drutarnia) (Śląskie, gm. Kalety)

5 299 000 PLN (27 174 zł/m2)

5
-
195 m2
2023
15877673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27576197 15877673 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu lasu dom + duży kompleks działek Beskid MałyNa sprzedaż unikalna nieruchomość położona w miejscowości Las (gmina Ślemień, powiat żywiecki), przy ul. Soliska w bezp...

Las (Śląskie, gm. Ślemień)

2 290 000 PLN (10 409 zł/m2)

6
1
220 m2
2014
15866545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320791 15866545 Oferujemy do sprzedania ciekawą nieruchomość w samym centrum Częstochowy obejmujący dom wolnostojący z lat 1959 60 z dobudowna częścia komercyjną w latach 90tych . Dom o pow 290mkw częściowo podpiwniczony , nieocieplony wymagający remontu. Klatk...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 500 000 PLN (2 500 zł/m2)

11
-
600 m2
1959
15866481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320779 15866481 UWAGA! NOWA NIŻSZA CENADo sprzedaży dom parterowy w dzielnicy Błeszno, na granicy z dzielnicą Wrzosowiak Dom jednorodzinny parterowy, podpiwniczony. Nad całością strych. Dach kryty papą termozgrzewalną. Stropy typu akerman. Budynek na działce ok....

Częstochowa (Błeszno) (Śląskie, gm. Częstochowa)

650 000 PLN (1 625 zł/m2)

11
-
400 m2
1965