• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15884190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27695957 15884190 DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ BYTOM UL. CEGIELNIANA Cena: 569 000 zł Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2% Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Bytomiu, w rejonie ul. Cegielnianej - około 5 minut od centrum miasta. I...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

569 000 PLN (6 253 zł/m2)

4
-
91 m2
2026
15884191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27695956 15884191 DOMY Z OGRODEM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE OSIEDLE SPACEROWE Cena od: 769 000 zł Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2% Na sprzedaż nowoczesne domy zlokalizowane na Osiedlu Spacerowym w Siemianowicach Śląskich - w spokojnej i rozwijającej si...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

769 000 PLN (5 654 zł/m2)

4
-
136 m2
2026
15883999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń, natura i wygoda - do sprzedaży duży dom z pięknym ogrodem! 27691529 15883999 Oferujemy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący, zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części miasta na pograniczu Janowa i Szopienic przy ul. Lwowskiej. Budynek jest w całości podpiwniczony, posiada parter, piętro oraz poddasze.POWIERZCHNIA Na ...

Katowice (Szopienice), Lwowska

1 099 000 PLN (4 820 zł/m2)

7
2
228 m2
1937
15883959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27687035 15883959 Prezentujemy wyjątkowy dom z duszą w sercu Lublińca, z pięknym widokiem na zamek. To unikatowa nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie , której historia sięga dawnych lat- obecna klatka schodowa została zaprojektowana na wzór z...

Lubliniec (Śląskie, gm. Lubliniec)

775 000 PLN (3 027 zł/m2)

8
-
256 m2
1894
15852372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27028378 15852372 Na sprzedaż luksusowa posiadłość z BASENEM w ogrodzie.Położona w samym sercu Beskidu Małego w otulinie Parku Krajobrazowego...............Nietuzinkowy, ekonomiczny i komfortowy dom całoroczny, w stylu amerykańskim.Budynek wybudowany w 2007 roku, skła...

Międzybrodzie Bialskie (Śląskie, gm. Czernichów)

6 500 000 PLN (20 570 zł/m2)

6
2
316 m2
2007
15847499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26917108 15847499 Inwestycja w stanie surowym otwartym - możliwość zakupu całości lub połowy budynku! KLIENT NIE PŁACI 2% PCC! Cena 800 000,00 zł. brutto! (w tym 23% vat) Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym otwartym. Media: prąd, woda, gaz, szambo...

Miasteczko Śląskie (Śląskie, gm. Miasteczko Śląskie)

800 000 PLN (2 020 zł/m2)

6
1
396 m2
2025
15882376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27660265 15882376 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom premium w zielonej części Mysłowic – Wesoła 146,78 m² nowoczesne technologie 1 150 000 złSą miejsca, do których chce się wracać. Ten dom został zaprojektowany właśnie z taką myślą.Na sprzedaż wyjątk...

Mysłowice (Wesoła) (Śląskie, gm. Mysłowice)

1 150 000 PLN (7 823 zł/m2)

5
-
147 m2
2026
15650444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23315892 15650444 Przedstawiam ofertę sprzedaży - kamienicy położonej w Katowicach - Ligocie blisko Uniwersytetu Medycznego - ciekawa propozycja inwestycyjna. Idealne na: - Podział na mieszkania - inwestycja pod wynajem - Mały akademik - Dostawienie kolejnego budyn...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

2 750 000 PLN (9 167 zł/m2)

10
-
300 m2
-
15828525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26606604 15828525 Wyjątkowy dom z potencjałem 149 m2 FotowoltaikaDziałka 456 m2 Na sprzedaż przestronny dom, który łączy funkcjonalność, komfort i ogromny potencjał aranżacyjny. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 149 m2, w całości podpiwniczona. Idealna propozy...

Świerklaniec (Śląskie, gm. Świerklaniec)

985 000 PLN (4 518 zł/m2)

6
-
218 m2
1990
15834488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26713648 15834488 Nieruchomość inwestycyjna w topowej lokalizacji,  stały przepływ klientów.Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana przy ulicy o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Bezpośrednie sąsiedzt...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 850 000 PLN (3 700 zł/m2)

11
-
500 m2
1986
15172246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11634127 15172246 Malinowice, segment środkowy 143 m2 na działce 169 m2. Nowy dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu Malinowice II.Stanowi środkowy segment, wybudowany w technologii tradycyjnej, ocieplony i kryty blachą.Powierzchnia użytkowa 143,12 m2. ( w tym garaż 17...

Malinowice (Śląskie, gm. Psary)

470 000 PLN (3 287 zł/m2)

5
1
143 m2
2022
15172249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11634126 15172249 Malinowice, skrajny szereg 162 m2 na działce 300 m2. Nowy dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu Malinowice II.Stanowi skrajny szereg, wybudowany w technologii tradycyjnej, ocieplony i kryty blachą.Powierzchnia użytkowa 162 m2. ( w tym garaż 19 m2 w b...

Malinowice (Śląskie, gm. Psary)

570 000 PLN (3 540 zł/m2)

5
1
161 m2
2022