• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15870224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27423633 15870224 Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny z 2023 roku o powierzchni około 225 m² , położony na działce o powierzchni ponad 800 m² . Nieruchomość jest obecnie użytkowana, bardzo zadbana i gotowa do zamieszkan...

Łąka (Śląskie, gm. Pszczyna)

1 899 876 PLN (8 444 zł/m2)

6
3
225 m2
2023
15888105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27802027 15888105 Jeśli szukasz miejsca, które robi wrażenie od pierwszego kroku — właśnie je znalazłaś - dom pod lasem! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Brynku , w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, gdzie prywatność, cisza i natura stają si...

Brynek (Śląskie, gm. Tworóg)

1 750 000 PLN (8 750 zł/m2)

4
1
200 m2
2018
15886832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768794 15886832 Dom na sprzedaż - Godziszka (gmina Buczkowice)Proszę o tel. gdyż SMS y mogą nie dochodzić.Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Godziszka.Dom z 1954 roku, położony na działce o powierzchni ok 800m2, oferuje ogromny potencjał a...

Godziszka (Śląskie, gm. Buczkowice)

299 000 PLN (4 271 zł/m2)

2
-
70 m2
1954
15865020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27279650 15865020 Na sprzedaż zabudowana działka budowlana o powierzchni 999 m2 w miejscowości Bielsko-Biała, w województwie śląskim.Super lokalizacja: obręb KAMIENICA.Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, natomiast zakwalifikowana...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

300 000 PLN (11 111 zł/m2)

2
-
27 m2
1999
15888027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799892 15888027 Wykończony dom gotowy do wprowadzenia! Cicha, spokojna okolica otoczona lasem. Wszystkie formalności związane z odbiorem są już zrealizowane. Budynek o powierzchni 102,16m2, posadowiony został na działce o pow. ok.450m2, Czechowice-Dziedzice, d...

Czechowice-Dziedzice (Prusiec) (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

875 000 PLN (8 578 zł/m2)

4
1
102 m2
2024
15884673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WYJĄTKOWY DOM z własnym stawem | Premium | 27708964 15884673 Wyjątkowo komfortowy dom z własnym stawem - wysoki standard wykończeniaZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, w pełni wyposażonego domu, który łączy w sobie luksus, nowoczesne technologie oraz bliskość natury.Nieruchomość została...

Sieraków Śląski (Śląskie, gm. Ciasna)

1 280 000 PLN (7 805 zł/m2)

4
2
164 m2
2006
15841656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26792677 15841656 Smyków gm. Przyrów - parterowy dom o pow. ok 61m2 składający się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki, posadowiony na działce o pow.3100m2. Dom pochodzi z lat 50-tych, pokryty jest gontem bitumicznym i częściowo jest podpiwniczony. Dodatkowo na działce ...

Smyków (Śląskie, gm. Przyrów)

270 000 PLN (4 426 zł/m2)

2
-
61 m2
1950
15841655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26792562 15841655 Lgota - do sprzedaży dom wolnostojący o pow. całkowitej 160m2, posadowiony na działce o powierzchni 1156m2, przy drodze gminnej. Budynek do sprzedaży w stanie deweloperskim z wykonaną elewacją. Na dachu blacha. Wykonana dokumentacja projektowa przył...

Lgota (Śląskie, gm. Kłobuck)

740 000 PLN (3 895 zł/m2)

4
-
190 m2
-
15646658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23225333 15646658 Jeżeli szukasz wolnostojącego domu + dużego garażu na 2 samochody + dostęp do jeziora 100m - to już nie szukaj dalej! Ta nieruchomość spełnia te warunki i nie tylko! Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w pełni wyposażonego, urządzonego w wysokim st...

Przeczyce (Śląskie, gm. Mierzęcice)

1 700 000 PLN (9 189 zł/m2)

5
2
185 m2
2002
15883863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680448 15883863 Nowy dom 5 pokoi bliźniak 97 m² bez PCC Bytom STAN DEWELOPERSKI* w budowie Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Bytom przy ul. Cegielnianej, realizowany na podstawie projektu Dom w ginurach (B). Nieruchom...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

749 000 PLN (7 722 zł/m2)

5
-
97 m2
2026
15883857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680380 15883857 Nowy dom 5 pokoi bliźniak 97 m² bez PCC Bytom STAN DEWELOPERSKI* w budowie Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Bytom przy ul. Cegielnianej, realizowany na podstawie projektu Dom w ginurach (B). Nieruchom...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

749 000 PLN (7 722 zł/m2)

5
-
97 m2
2026
15872750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27501803 15872750 Polecamy do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 110 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 400 m2 położony w Rogoźniku. Budynek wybudowany ok. 1960 roku z cegły przeznaczony do remontu. Działka ogrodzona z ...

Rogoźnik (Śląskie, gm. Bobrowniki)

399 000 PLN (1 814 zł/m2)

5
2
220 m2
1960