• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15835181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26707486 15835181 Na sprzedaż nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym znajdująca się w przemysłowej części miasta Dąbrowy Górniczej. Nieruchomość znajduję się na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 2330 m2, co umożliwia dowolne zagospodarowanie przest...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

750 000 PLN (5 282 zł/m2)

6
2
142 m2
2010
15411746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940905 15411746 Oferowaną nieruchomość stanowi działka o całkowitej powierzchni 1589m2 na której znajduje się budynek mieszkalny i gospodarczy. Działka płaska, dobrze nasłoneczniona o zbliżonych rozmiarach 120m x13m. Na działce w tylnej jej części znajdują się młod...

Bujaków (Śląskie, gm. Porąbka)

650 000 PLN (6 701 zł/m2)

4
2
97 m2
2006
15897602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28006851 15897602 Do sprzedania dom położony w Rudzińcu. Na parterze 2 pokoje, kuchnia. łazienka z WC. Na piętrze 3 pokoje, łazienka z WCDom do kapitalnego remontu. Dojazd asfaltowy. Oprócz tego na posesji stoi niezależne pomieszczenia gospodarcze z garażem. Zainteres...

Rudziniec (Śląskie, gm. Rudziniec)

420 000 PLN (2 800 zł/m2)

6
3
150 m2
1980
15840066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764961 15840066 CZERWONKA - LESZCZYNY, OBRĘB DĘBIEŃSKO, adres : Ulica : Bełkowska 1 i Jesionka 62 - u zbiegu ul. Bełkowskiej z ul. Jesionka. Położenie, warunki komunikacyjne. Bardzo dogodne warunki komunikacyjne. Sąsiedztwo aut...

Czerwionka-Leszczyny (Czerwionka) (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

4 900 000 PLN (2 059 zł/m2)

12
-
2380 m2
-
15895753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962853 15895753 DOM IDEALNY POD INWESTYCJĘ - GOTOWY DO DALSZEGO WYNAJMU UL. SOSNOWA Na sprzedaż zadbany, w pełni funkcjonalny dom jednorodzinny, doskonały jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem krótko- lub długoterminowy. Nieruchomość po gruntownym remoncie, bez po...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 950 000 PLN (17 105 zł/m2)

4
2
114 m2
2000
15463221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19124489 15463221 *Oferta tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej*Na sprzedaż przedstawiamy Państwu bardzo przytulny i słoneczny dom o powierzchni 180 m2  usytuowany na działce o powierzchni 394 m2  w spokojnej dzielnicy Gliwic.Nieruchomość z nowym tarasem, na którym...

Gliwice (Ostropa) (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (4 439 zł/m2)

5
-
180 m2
1930
15897387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28001376 15897387 Polecamy do sprzedaży piętrowy dom o powierzchni użytkowej 122 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 340 m2, znajdujący się przy ulicy Jana III Sobieskiego w Wojkowicach. Budynek z cegły i kamienia z 1967 roku, otynkowany i ogrodzon...

Wojkowice (Żychcice) (Śląskie, gm. Wojkowice)

350 000 PLN (2 869 zł/m2)

5
2
122 m2
1963
15895999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27964790 15895999 Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w poszukiwanej lokalizacji: Katowice - Ochojec okolice ul. Prusa. Dom wolnostojący na działce 594m 2 + garaż wolnostojący do zagospodarowania. Dom ma powierzchnię całkowitą 300,93m2, użytkową 224,16m2 i skład...

Katowice (Ochojec) (Śląskie, gm. Katowice)

2 150 000 PLN (7 167 zł/m2)

8
2
300 m2
1990
15877782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27578757 15877782 Zakochaj się w tym pięknym miejscu. To tutaj odpoczniesz od miejskiego zgiełku.Dom całoroczny lub weekendowy.PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ!Nieruchomość dostępna w zacisznym i widokowym miejscu w Koszarawie z ogrodzoną działką...

Koszarawa (Śląskie, gm. Koszarawa)

549 000 PLN (4 575 zł/m2)

6
1
120 m2
1948
15877836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27580590 15877836 - Dom do wprowadzenia Gołkowice, ul. 1 MajaInformacje podstawowe:- dom z ok. 1930 roku, po licznych remontach w ostatnich 5 latach - powierzchnia: ok. 130 m² (parter) + ok. 90 m² (poddasze) - działka: 683 m² Układ domu parter:- przestronny salo...

Gołkowice (Śląskie, gm. Godów)

739 990 PLN (3 957 zł/m2)

4
1
187 m2
1930
15398870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662100 15398870 Luksusowy dworek 270 m² z ogrodem, stawami i własnym lasem idealna oaza spokojuNa sprzedaż unikalna posiadłość o powierzchni 270 m², położona w malowniczej i cichej okolicy, z dala od głównych dróg, w otoczeniu zieleni i naturalnego krajobrazu:- Ofe...

Jankowice (Śląskie, gm. Kuźnia Raciborska)

3 650 000 PLN (13 519 zł/m2)

6
1
270 m2
2007
15818472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26625304 15818472 Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości stanowiącej działkę nr 195 zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położonej w Cieszynie w woj. śląskim, zapisanej w KW nr BB1C000943604. ...

Cieszyn (Śląskie, gm. Cieszyn)

307 222 PLN (1 851 zł/m2)

5
-
166 m2
-