• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15866524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320790 15866524 Zapraszamy Państwa na prezentację domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 425 m2, położonego na 40-arowej działce w cichej i spokojnej okolicy. BUDYNEKBudynek zaprojektowano jako parterowy z poddaszem użytkowym w całości podpiwniczony z garaż...

Kłobuck (Biała dolna) (Śląskie, gm. Kłobuck)

1 590 000 PLN (3 741 zł/m2)

11
-
425 m2
2004
15866461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320788 15866461 OPIS OFERTY apraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o pow. około 70m 2 usytuowany na działce ok. 477m 2zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Wrzosowiak ul. Limbowa Po zakupie tej nieruchomości można skorzystać z programu czyste powietr...

Częstochowa (Błeszno) (Śląskie, gm. Częstochowa)

240 000 PLN (3 429 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15866439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27320786 15866439 Zapraszamy do zapozniania sie z ofertą:Mały domek letniskowy na działce budowlanej 702 m , na parterze jest przestrzeń otwarta z aneksem kuchennym i toaletą , na górze pokój ze skosami i wyjsciem na mały balkon , dom o konstrukcji drewnianej, usytuo...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

260 000 PLN (6 047 zł/m2)

11
-
43 m2
2003
15866418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320785 15866418 Przestronny dom z pięknym ogrodem w spokojnej okolicy – Raków ZachódNa sprzedaż wygodny i zadbany dom o powierzchni użytkowej 232,5 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce pełnej zieleni, z licznymi nasadzeniami, kwiatami oraz miejscem do re...

Częstochowa (Raków-zachód) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 195 000 PLN (5 151 zł/m2)

11
-
232 m2
2003
15866494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320773 15866494 Atrakcyjna oferta – Nieruchomość idealna dla osób prowadzących działalność w domu lub dwóch rodzin!Przedstawiamy na sprzedaż przestronną nieruchomość składającą się z dwóch niezależnych części, każda o powierzchni 123 m2, z osobnymi systemami grzewcz...

Częstochowa (Dąbie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 090 000 PLN (3 344 zł/m2)

11
-
326 m2
2001
15866452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27320793 15866452 Oferuję zadbany segment położony w dzielnicy Północ, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko pełnej infrastruktury: osiedla bloków, szkół, przedszkoli, sklepów, w tym centrum handlowego Auchan. W pobliżu znajdują się również liczne przystanki komu...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

640 000 PLN (4 571 zł/m2)

11
-
140 m2
1990
15866565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320784 15866565 OPIS OFERTY Jeżeli kochasz ciszę i zieleń to ta oferta jest dla CiebieDo sprzedaży wygodny dom jednorodzinny, raptem 10 minut od Częstochowy Powierzchnia użytkowa domu 132 m2 plus kotłownia Działka 1817m2 szeroka około 24m, pięknie zagospodar...

Poczesna (Wrzosowa) (Śląskie, gm. Poczesna)

849 000 PLN (5 306 zł/m2)

11
-
160 m2
2008
15866544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320783 15866544 ---------------------------------------DOM DZIELNICA LISINIEC-------------------------------------------Do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 181 mkw ( powierzchnia całkowita 257mkw) zmodernizowany o architekturze typu kost...

Częstochowa (Lisiniec) (Śląskie, gm. Częstochowa)

760 000 PLN (2 957 zł/m2)

11
-
257 m2
1990
15866523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320782 15866523 OPIS OFERTY Dom mieszkalny z obiektem na działalność i dochodowym najemcą – sklepem Żabka!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym i mieszkaniowym! Powierzchnia użytkowa domu: pow całk . 180m2Część komercyjna: lokal wy...

Częstochowa (Wyczerpy) (Śląskie, gm. Częstochowa)

699 000 PLN (3 679 zł/m2)

11
-
190 m2
1980
15866438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320778 15866438 ---------------------------------------DOM DZIELNICA LISINIEC-------------------------------------------Do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 181 mkw ( powierzchnia całkowita 257mkw) zmodernizowany o architekturze typu kost...

Częstochowa (Lisiniec) (Śląskie, gm. Częstochowa)

760 000 PLN (2 957 zł/m2)

11
-
257 m2
1990
15866417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320777 15866417 Polecamy do sprzedaży okazały, dom z potencjałem w prestiżowej dzielnicy podjasnogórskiej – idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności .Nieruchomość łączy w sobie komfort przestronnego domu rodzinnego -wielorodzinnego z możliwością prowadze...

Częstochowa (Okol. jasnej góry) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 900 000 PLN (4 750 zł/m2)

11
-
400 m2
1970
15866460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320780 15866460 Sprzedam działkę ROD z domkiem drewnianym – Częstochowa, ul. Kusocińskiego (działki „Sarenka”)Na sprzedaż działka ROD zabudowana drewnianym domkiem o powierzchni ok. 35 m2, wybudowanym w 2020 roku.Domek : przestronny pokój z aneksem kuchennym,łazienk...

Częstochowa (Błeszno) (Śląskie, gm. Częstochowa)

95 000 PLN (2 714 zł/m2)

11
-
35 m2
2020