• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie Rybnik

Znalezionych ofert: 37

10851656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 80758 10851656 Do sprzedaży działka w ścisłym centrum Rybnika o powierzchni 244 m2 pod budowę obiektu z przeznaczeniem pod usługi (według obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego-31 U- tereny zabudowy usługowej, gdzie dopuszczone są pomieszc...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

520 000 PLN (2 131 zł/m2)

-
-
244 m2
-
15819323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26576679 15819323 Sprzedaż Gruntu &124; Rybnik Zamysłowska Obwiednia Południowa &124; 1357 m2  Do sprzedaży teren o powierzchni około 1357 m2 zabudowany budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość składa się z działki o numerze 19834 położonej w Rybniku. Nieruchomość...

Rybnik (Zamysłów) (Śląskie, gm. Rybnik)

850 000 PLN (626 zł/m2)

-
-
1357 m2
-
15897852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28011210 15897852 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2462 m² w spokojnej dzielnicy Zebrzydowice na obrzeżach Rybnika. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach 42,5 x 57,5 m Dostępne media: prąd w granicy działki, woda i ...

Rybnik (Zebrzydowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

380 000 PLN

-
-
2462 m2
-
15797597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26154212 15797597 Przedostatnia działka 800 m² - Orzepowice - Blisko ZalewuSzukasz miejsca pod budowę wygodnego domu w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Rybnika? Ta działka to idealne połączenie funkcjonalnego metrażu, pełnego uzbrojenia i bardz...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

193 000 PLN (241 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15797602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26154210 15797602 Działka 2019 m² - Inwestycyjna lub pod dom - OrzepowiceNa sprzedaż duża działka o powierzchni 2019 m² położona w prestiżowej dzielnicy Orzepowice w Rybniku. To nieruchomość z szerokim potencjałem idealna zarówno pod inwestycję deweloperską, jak i bu...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

249 000 PLN (123 zł/m2)

-
-
2019 m2
-
15760650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25362917 15760650 Nieruchomość położona w Rybniku przy ul. Zwycięstwa w skład których wchodzą działki gruntu o numerach 106022, 106221, 106421 o łącznej powierzchni 14306 m², zapisane w księdze wieczystej GL1Y001277823. Graniczące ze sobą ...

Rybnik (Chwałowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

574 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
14306 m2
-
15796834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26132234 15796834 Nieruchomość zlokalizowana jest w Rybniku przy ul. Jastrzębskiej 12 nr działki 1526 o powierzchni 2741 m² zapisanej w księdze wieczystej GL1Y001301034. Kształt działki nieregularny, wydłużony wzdłuż ulicy. Działka jest w ...

Rybnik (Boguszowice osiedle) (Śląskie, gm. Rybnik)

615 000 PLN (224 zł/m2)

-
-
2741 m2
-
15760740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25365512 15760740 Nieruchomość położona w Rybniku w rejonie ul. Bolesława Śmiałego o powierzchni 4081 m², w skład których wchodzą niezabudowane działki 134414, 134814 zapisane w księdze wieczystej GL1Y001394793. Działka nr 134414 jest nach...

Rybnik (Boguszowice stare) (Śląskie, gm. Rybnik)

110 000 PLN (27 zł/m2)

-
-
4081 m2
-
15760652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25362922 15760652 Działka położona jest w Rybniku, w rejonie ul. Zamenhofa o powierzchni 2332 m² w skład w której wchodzi działka gruntu 73740 zapisana w księdze wieczystej GL1Y001394793. Działka o kształcie kwadratu. Nieruchomości posiada...

Rybnik (Niedobczyce) (Śląskie, gm. Rybnik)

140 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
2332 m2
-
15786360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25907457 15786360 Nieruchomość jest zlokalizowana w Rybniku przy ul. Jastrzębskiej 12 o powierzchni 2781 m² nr działki 1526, zapisana w księdze wieczystej GL1Y001301034. Kształt działki nieregularny, wydłużony wzdłuż ulicy. Działka jest w ...

Rybnik (Boguszowice osiedle) (Śląskie, gm. Rybnik)

490 000 PLN (176 zł/m2)

-
-
2781 m2
-
15763125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25418501 15763125 Nieruchomość położona w Rybniku przy ul. Bolesława Śmiałego o powierzchni 6576 m² obejmuje niezabudowane działki gruntu o numerach geodezyjnych 252414, 252514 zapisane w księdze wieczystej GL1Y001394793. Działki o numera...

Rybnik (Boguszowice stare) (Śląskie, gm. Rybnik)

466 000 PLN (71 zł/m2)

-
-
6576 m2
-
15760743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25365509 15760743 Nieruchomości położone w Rybniku przy ul. Jastrzębskiej o łącznej powierzchni 54768 m², w skład w której wchodzą działki gruntu 1401, 2066118, 2065118, 2064118, 2061118, 2062118, 2063118, 2059118, 1919118, 221116, 221322, 60715, 177015, 230...

Rybnik (Boguszowice osiedle) (Śląskie, gm. Rybnik)

1 640 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
54768 m2
-